رئیس نهاد رهبری در دانشگاه ها:

سند ملی ازدواج دانشگاهیان در شورایعالی انقلاب فرهنگی تصویب گردید

سند ملی ازدواج دانشگاهیان در شورایعالی انقلاب فرهنگی تصویب گردید

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها از تصویب سند ملی ازدواج دانشگاهیان در شورایعالی انقلاب فرهنگی اطلاع داد و اظهار داشت: برپایه این سند شاهد سرعت بخشی به ازدواج دانشگاهیان خواهیم بود.حجت الاسلام مصطفی رستمی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به جزئیات سند ملی ازدواج دانشگاهیان اظهار داشت: سند ملی ازدواج دانشگاهیان در شورای اسلامی شدن دانشگاه ها تصویب گردید و همینطور در نوبت دو هفته ای شورایعالی انقلاب فرهنگی قرار گرفته و آنجا هم به تصویب اعضای شورا رسید.
وی افزود: هم اکنون این سند، سند مصوب شورایعالی انقلاب فرهنگی است، در گذشته در حوزه ازدواج دانشجویی سندی نداشتیم، یعنی منشوری نداشتیم که مجموعه دستگاه ها و ظرفیت های کشور را که برای تسهیل امر ازدواج به خدمت بگیرد، بخشی از فعالیتهای در ارتباط با ازدواج دانشجویی را نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها از چند دهه قبل بر عهده گرفته و همان را پیگیری می کرد.
رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها اضافه کرد: دانشگاه ها و آموزش عالی هم در حد و سع خود به نهاد برای انجام این فعالیت ها کمک کرده و همکاری می کردند، اتفاقی که در این سند افتاده این است که مجموعه اهداف، مجموعه اعضا و مجموعه وظایفی را برای رسیدن به اهداف تعریف کرده است که ارتباط بین مجموعه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و آموزشی کشور را برای سرعت بخشی به ازدواج دانشگاهیان مشخص کرده است.
وی افزود: دولت به این احتیاج به خوبی واقف است و دستگاه ها هم قول داده اند. ما اطمینان داریم به لطف خداوند اتفاقات خوبی را در عرصه ازدواج دانشگاهیان شاهد باشیم.

1400/04/31
14:17:12
5.0 / 5
447
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است