رییس جامعه گردشگری الكترونیك تاكید كرد:

استفاده از پارك های گردشگری و استارتاپ ها برای معرفی مقصد

استفاده از پارك های گردشگری و استارتاپ ها برای معرفی مقصد

رئیس جامعه گردشگری الکترونیک اظهار داشت: ابزارهای معرفی مقاصد گردشگری هم اکنون تغییر است. مردم از اطلاعات فضای مجازی برای انتخاب سفر استفاده می نمایند، باید ازپارک های گردشگری و علاقمندان استارتاپ برای معرفی مقصد بهره مند شد.


حسن تقی زاده انصاری امروز در نشست خبری «نخستین سمپوزیوم ملی یکصدسال گردشگری ایران» که در پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی اضافه کرد: فرصت های مختلفی در صنعت توریسم به واسطه پارک علم و فناوری بوجود آمده است اما به کمک بخش های مختلف مانند بهداشت و غیره هم نیاز است.
وی اظهار داشت: در دوران کرونا بیشتر از فضای مجازی برای کسب اطلاعات استفاده شده است، تورهای مجازی به نقاط مختلف کشور در فضای مجازی گذشته شده است که فرصت گردشگری در این زمان از دست نرود.
رییس جامعه گردشگری الکترونیک اظهار داشت: در دوران بازآفرینی و بررسی اطلاعات سفر باید به مقاصد گردشگران توجه کرد و با عنایت به بازار مخاطب تغییرات لازم صورت گیرد و نسبت به معرفی مقاصد خود بهتر عمل کرد.
تقی زاده انصاری اضافه کرد: تعدادی از متخصصان گردشگری سلامت به این سمپوزیوم هم دعوت شده اند، هدف این است که گردشگری سلامت و درمانی صدمه شناسی شود که چگونه از این ظرفیت بهره مند شد.
وی یادآورشد: در کشور سیر تاریخی توجه به گردشگری بررسی می شود و می تواند بعنوان پتانسیل جدی مورد توجه قرار گیرد. گردشگران سلامت در دوره اپیدمی هم امکان سفر دارند و کشور برای کمک به اقتصاد باید از این ظرفیت استفاده نماید.
رییس جامعه گردشگری الکترونیک اظهار داشت: لازم است دستگاههای بهداشت و درمان و نهادهای مرتبط استفاده بهتری از این ظرفیت داشته باشند. هرچند که در این راه مسیر رو به رشدی داشته ایم اما اشکالاتی هم وجود دارد که باید برای فعالان این عرصه فراهم گردد.
به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از ایرنا، اولین سمپوزیوم یکصد سال گردشگری ایران با هدف مطالعه، گردآوری، بازخوانی وآسیب شناسی سیر، عوامل تاثیر گذار و فرصت و تهدیدها در ۲۷ و ۲۸ مهر در پارک ملی علوم و فناوری نرم و صنایع فرهنگی برگزار می گردد.


1400/04/22
20:30:55
5.0 / 5
349
تگهای خبر: دستگاه , سفر , علوم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است