فراخوان جذب همكار و صاحبان ایده در پژوهشكده علوم پایه كاربردی

فراخوان جذب همكار و صاحبان ایده در پژوهشكده علوم پایه كاربردی

دانشگاه فارسی: پژوهشکده علوم پایه کابردی فراخوان جذب همکار و صاحبان ایده در رشته های مختلف را منتشر نمود.


به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی پژوهشکده علوم پایه کاربردی، این پژوهشکده در حوزه های نانو بیوفیزیک، صاحب ایده تولید محصول در حوزه نانو-بایوتکنولوژی، فارغ التحصیل رشته های مرتبط در مقاطع مختلف تحصیلی از دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی دعوت به همکاری می کند.
همچنین بر طبق این فرخوان، نیروی متخصص نخبه، خلاق و کارآفرین(تمام وقت/پاره وقت) در گروه پژوهشی نانو بیوفیزیک، صاحب ایده تولید محصول در حوزه نانو-بایوتکنولوژی، فارغ التحصیل رشته های مرتبط در مقاطع مختلف تحصیلی از دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی و نیروی متخصص مهندسی نفت بعنوان عضو هیات علمی گروه پژوهشی توسعه میادین نفت و گاز، دانش آموخته مقطع دکتری مهندسی نفت(گرایش مخازن و بهره برداری) از دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی به کارگرفته می شود.
از علاقمندان دعوت می شود مدارک خودرا با موضوع "جذب نیرو-شماره ردیف" به آدرس sec.rias@acecr.ac.ir ایمیل کنند.
فراخوان جذب ایده
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد شهید بهشتی، مرکز تجهیزات آزمایشگاهی این واحد از صاحبان ایده که طرح توجیهی (بازار، مالی، فنی و اقتصادی) در حوزه تولید تجهیزات آزمایشگاهی دارند دعوت کرد.
صاحبان ایده فرم مربوط را از آدرس yun.ir/m98axa دانلود و تکمیل و با موضوع "مرکز تجهیزات" به آدرس ایمیل sec.beheshti@acecr.ac.ir ارسال نمایند.
به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از ایرنا، از مهم ترین اهداف پژوهشکده علوم پایه کاربردی، می توان به جذب نخبگان علمی، انجام پژوهش های کاربردی برنامه ریزی شده و بکارگیری نتایج حاصله در قالب تولید و بومی سازی فناوری های مورد نیاز، در راه توسعه علمی کشور، اشاره نمود.منبع:

1400/04/20
13:15:52
5.0 / 5
332
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است