معاون هماهنگ كننده سازمان بسیج:

در راه جهادی خویش را معطل حاشیه ها نكنیم

در راه جهادی خویش را معطل حاشیه ها نكنیم

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: سفارش بزرگان به ما این است که در راه جهادی خویش را معطل حاشیه ها نکنیم چونکه آنها که خویش را مشغول کرده اند بازنده اند.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از سازمان بسیج دانشجویی کشور، سردار مجید خراسانی در جمع جهادگران حاضر روستای ملکوت از توابع شهرستان املش استان گیلان اظهار داشت: سفارش بزرگان به ما این است در راه جهادی خویش را معطل حاشیه ها نکنیم چونکه آنها که خویش را مشغول کرده اند بازنده اند.
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه بازدید از پروژه آبرسانی این منطقه با عنوان این مطلب اضافه کرد: باید هوشیارانه حرکت کرد. تلاش ما در زمان امام این بود که از اطراف امام دور نشویم و هرکاری که لازم بود انجام دهیم حالا چه مسئولیتی بدهند و چه مسئولیتی ندهند.
سردار خراسانی در این جلسه صمیمی اذعان کرد: مسیر جهادی که یکی دو دهه است شروع شده، اگر احتیاج به اصلاح دارد باید اصلاح و اگر احتیاج به تقویت دارد باید صورت گیرد.
وی ضمن اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دهه ۸۰؛ در خصوص دستاوردهای حرکت های جهادی اول انقلاب و ضرورت احیاء این حرکت ها و انتقال ارزشهای انقلاب به نسل آینده، خاطرنشان کرد: بعد از تامل بر سخنان حضرت آقا به این نتیجه رسیدیم جهادی ترین قشری که می تواند پرچمدار این مسیر باشد مجموعه بسیج دانشجویی است.
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج تصریح کرد: سفارش رهبر معظم انقلاب در جلسه خصوصی با چند تن از جهادگران و ابراز نگرانی ما از فاصله گرفتن بعضی از انقلاب این بود که «شما نگران انقلاب نباشید و نگران خودتان باشید. ما فقط باید کارمان را درست انجام دهیم.»
این پیشکسوت عرصه جهادی کشور با طرح این مساله که این حرکت به نام رسم جهاد مزین شد، اظهار داشت: در این راه جدید دو رویکرد ارتقاء تقوای فردی و ساختار سازی و نهاد سازی برای دستگیری از دیگران به لطف نظام در راه قرار گرفتن آنها عنوان شد که با مشورت بر سر رویکرد دوم که برگرفته از نهضت حضرت امام خمینی ره بود به اجماع رسیدیم.
وی خاطرنشان کرد: آغاز رسم جهاد با عهد ۶۰۰ نفر از سرگروه های جهادی از سراسر کشور در جماران شروع شد. افرادی که هیچ تجربه ای نداشتند و این اتفاقات اصلاً عادی نبود و الهاماتی در این راه احساس می شد.
سردار مجید خراسانی همینطور با عنوان این مطلب که برخی همچون شهید بلباسی در رویارویی با هم عصران با امام غبطه می خوردند که در آن زمان نبودند اما من به آنها می گفتم اتفاقات پیش رو را عادی نبینید روزی شما سفیران انقلاب در کشورهای دیگر خواهید شد.

1400/04/19
19:04:40
5.0 / 5
318
تگهای خبر: پروژه , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است