معاون دانشجویی دانشگاه خبر داد؛

شروع ثبت نام نقل و انتقال و میهمانی در دانشگاه آزاد از ۱۵ تیر

شروع ثبت نام نقل و انتقال و میهمانی در دانشگاه آزاد از ۱۵ تیر

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از ثبت نام نقل و انتقال و میهمانی نیمسال اول سال تحصیلی این دانشگاه از 15 تیرماه آگاهی داد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اظهار داشت: ثبت نام نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان این دانشگاه برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱ـ ۱۴۰۰ از ۱۵ تیرماه شروع و تا ۱۵ مردادماه ادامه دارد.
وی تاکید کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته، تدابیری اندیشیده شده تا نتیجه درخواست های نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان پیش از شروع ترم اعلام گردد.
جهان بین با اعلان اینکه متقاضیان باید برای ثبت نام به سامانه منادا به آدرس www.monada.iau.ir مراجعه نموده و ثبت نام خودرا کامل کنند، اظهار داشت: تمامی مراحل پروسه رسیدگی به درخواست های نقل و انتقال و میهمانی بوسیله سامانه منادا قابل پیگیریست و متقاضیان از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی اجتناب کنند.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: بمنظور فراهم آمدن حداکثر تسهیلات برای دانشجویان، روند انجام امور در سامانه منادا به نحوی طراحی شده که نیازی به تردد دانشجو بین واحدهای دانشگاهی مبداء و مقصد جهت پیگیری درخواست نباشد.

1400/04/13
11:57:08
5.0 / 5
317
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است