از سوی نهاد رهبری دانشگاهها؛

تمدید ثبت نام ازدواج دانشجویی تا 31 شهریور

تمدید ثبت نام ازدواج دانشجویی تا 31 شهریور

دانشگاه فارسی: مدیر خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها از تمدید زمان ثبت نام ازدواج دانشجویی تا 31 شهریور 1400 آگاهی داد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، حجت الاسلام سید محمد هاشمی با اشاره به تمدید زمان ثبت نام ازدواج دانشجویی تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ اظهار داشت: اکنون بحث ازدواج دانشجویی با یک سری تغییرات اساسی در حال اجراست.
وی اضافه کرد: به خاطر شرایط کرونائی ما یک سال توقف در طرح همسفر تا بهشت (مراسم ازدواج دانشجویی) را داشتیم و طبیعتاً باتوجه به شرایط به وجود آمده شیوه اجرای برنامه ها هم متفاوت شد.
مدیر حوزه خانواده و ازدواج نهاد نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها درباره تفاوت هایی که امسال در شیوه اجرای برنامه های ازدواج دانشجویی رخ داده اشاره کرد: یکی از تفاوت ها در بحث پذیرش زوج های دانشجو در مشهد مقدس است که به سبب شرایط کرونائی تعداد پذیرش محدود است و هر کاروان ما حدود ۹۰ زوج را تحت پوشش خود قرار می دهد و تقریباً همکاران ما هر هفته دو کاروان را در مشهد مقدس میزبانی می کنند.
وی اشاره کرد: تغییر دوم در بحث آموزش هایی است که به زوج های دانشجو داده می شود و امسال آموزش مجازی هم علاوه بر آموزش های حضوری برای زوج های دانشجو تدارک دیده شده است.
حجت الاسلام هاشمی با اشاره به تعطیلی طرح همسفر تا بهشت در سال گذشته، افزود: اولویت پذیرش زوج های دانشجو با زوج هایی است که در سال قبل سفرشان به سبب شرایط کرونائی تعطیل شده است.
مدیر حوزه خانواده و ازدواج نهاد نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اضافه کرد: اکنون ۱۰ کاروان پر شده و درحال اجرای برنامه ها هستیم. در سال پیش حدود ۱۱ هزار و ۲۵ کاروان تعطیل شد و امسال بیش از هزار زوج دانشجو که سال قبل نتوانستند از طرح استفاده کنند؛ مجدداً ثبت نام کردند و ما در مشهد میزبان آنها خواهیم بود.
هاشمی افزود: باتوجه به تأخیری که در برنامه های ازدواج دانشجویی داشتیم امسال طرح همسفر تا بهشت بر خلاف سالهای پیش تا آخر سال ۱۴۰۰ برقرار است و بصورت پیوسته برنامه در مشهد مقدس انجام خواهد شد.
وی اظهار داشت: ثبت نام ازدواج های دانشجویی هم که بنا بود تا اختتام خرداد ماه باشد تا اختتام شهریورماه تمدید گردید و زوج های دانشجو می توانند برای ثبت نام به آدرس اینترنتی ezdevaj.nahad.ir مراجعه کنند.


منبع:

1400/04/08
12:35:12
5.0 / 5
476
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است