یك مقام مسئول خبر داد؛

پیش بینی وام بیماری خاص ویژه دانشجویان و خانواده هایشان

پیش بینی وام بیماری خاص ویژه دانشجویان و خانواده هایشان

دانشگاه فارسی: سرپرست معاونت امور دانشجویان صندوق رفاه وزارت علوم از پیش بین وام برای دانشجویانی که خود و خانواده شان مبتلا به بیماری خاص شده اند آگاهی داد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، صمد حاج جباری در مورد افزایش سقف وام های دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار داشت: افزایش سقف وام ها جز و برنامه های صندوق در سال ۱۴۰۰ می باشد و برمبنای مصوبه هیأت امنا محترم صندوق صورت می پذیرد.
وی افزود: همانطور که اطلاع رسانی در رسانه ها کردیم امسال وام ویژه دکتری نیز از ماهانه ۷۰۰ هزار تومان به یک میلیون تومان در ماه افزایش یافت که بصورت شش ماهه به دانشجویان واجد شرایط پرداخت می شود.
سرپرست معاونت امور دانشجویان صندوق رفاه اضافه کرد: باتوجه به شرایط اقتصادی، اجتماعی و تداوم شیوع بیماری کرونا اشاره کرد: صندوق رفاه دانشجویان از شروع شیوع بیماری کرونا در کنار دانشجویان بوده و تمهیداتی برای رفاه حال این عزیزان اندیشیده که می توان به همکاری درباب اجاره بهای خوابگاه های دانشجویی و تقویت وام های دانشجویی و افزایش مبالغ وام های دانشجویی که برخی تا دو سه برابر رشد داشتند و هدفمند کردن آنها اشاره نمود.
وی افزود: همین طور صندوق رفاه برای کرونا، وام موارد خاص را پیش بینی کرد که با تشخیص معاون دانشجویی دانشگاه به دانشجو تعلق می گیرد و همین طور وامی برای دانشجویانی که خودشان و خانواده شأن مبتلا به بیماری خاص هستند نیز در نظر گرفته شد. امیدواریم که به یاری حق هر چه سریع تر این بیماری اختتام یافته و شرایط دانشگاه ها و دانشجویان و عموم مردم به روال عادی جریان یابد.


منبع:

1400/03/11
21:04:19
5.0 / 5
569
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
دوستان دانشگاه فارسی
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است