برای سازمان همكاری فضایی آسیا اقیانوسیه ؛

شرایط بورسیه ارشد و دكتری رشته فناوری فضایی

شرایط بورسیه ارشد و دكتری رشته فناوری فضایی

به گزارش دانشگاه فارسی سازمان فضایی ایران از پذیرش بورسیه در رشته های در رابطه با فناوری فضایی و در مقاطع كارشناسی ارشد و دكتری با همكاری سازمان همكاریهای فضایی آسیا اقیانوسیه (اپسكو) اطلاع داد.


به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، با عنایت به عضویت ایران در سازمان همكاری فضایی آسیا اقیانوسیه (APSCO)، هرساله تعدادی سهمیه كارشناسی ارشد و دكتری در اختیار سازمان فضایی ایران قرار می گیرد كه این سهمیه ها به افراد واجد شرایط اعطا می گردد. براین اساس سازمان فضایی ایران رشته ها، گرایش ها و شرایط متقاضیان بورسیه های سال ۲۰۱۸ اپسكو را اعلام نمود. برمبنای شرایط اعلام شده، محل تحصیل مقطع كارشناسی ارشد تنها در دانشگاه بیهانگ (Beihang University) در پكن و دكترا در دو دانشگاه بیهانگ و هاربین (Harbin Institute of Technology) در كشور چین است. شروع دوره ها هم از سپتامبر ۲۰۱۸ خواهد بود. رشته ها و گرایش های بورسیه كارشناسی ارشد و دكتری APSCO درسال ۲۰۱۸ به شرح زیر اعلام شده است: كارشناسی ارشد (MASTA) در رشته كاربردهای فناوری فضایی با ۴ گرایش: - سنجش ازدور و سیستم اطلاعات زمینی Remote Sensing and Geo-information System (RS & GIS)- سیستم های ناوبری ماهواره ای جهانی Global Navigation Satellite Systems (GNSS)- فناوری میكروماهواره Micro-Satellite Technology- حقوق و سیاستگذاری فضا Space Law & Policyدكتری (DOCSTA) - رشته كاربردهای فناوری فضایی Space Technology Applications

سازمان فضایی اعلام نمود كه ظرفیت پذیرش در هریك از چهارگرایش كارشناسی ارشد و دكتری دو نفر اعلام شده و آخرین مهلت ارسال مدارك متقاضیان تا آخر وقت اداری چهارشنبه یازدهم بهمن ۹۶ خواهد بود. متقاضیان برای كسب اطلاعات بیشتر می توانند روزهای زوج از ساعت ۱۰-۱۴ با مركز روابط و همكاری های بین المللی سازمان فضایی ایران تماس بگیرند و یا سوال خویش را به ایمیل int@isa. ir ارسال نمایند. همینطور متقاضیان باید با عنایت به شرایط اعلام شده درخواست خویش را با تكمیل فرم درخواست بورسیه كارشناسی ارشد و دكتری ۲۰۱۸ اپسكو به نشانی ایمیل int@isa. ir ارسال نمایند. جزئیات بیشتر در این زمینه در این لینك است.
 

1396/10/20
19:08:33
5.0 / 5
4648
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است