معاون دانشگاه آزاد مطرح كرد؛

رقابت ۳۰۰ تیم دانشجویی در مرحله كشوری كرسی های آزاداندیشی

رقابت ۳۰۰ تیم دانشجویی در مرحله كشوری كرسی های آزاداندیشی

به گزارش دانشگاه فارسی معاون دانشگاه آزاد اظهار داشت: حدود 6 هزار نفر در قالب 1500 تیم در سراسر واحدهای دانشگاه آزاد در رقابت های کرسی آزاداندیشی شرکت کردند و در مجموع  300 تیم به مرحله کشوری راه یافتند.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دانشگاه آزاد، اولین رویداد ملی رقابت تیم های دانشجویی در کرسی های آزاداندیشی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور محمدمهدی طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی بامداد امروز در سالن همایش کتابخانه مرحوم دکتر حبیبی واحد علوم و تحقیقات اجرا شد.
فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در این مراسم اظهار داشت: باتوجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها، این مساله بعد از انتصاب بنده در دانشگاه آزاد اسلامی به سرعت در دستور کار معاونت فرهنگی و دانشجویی قرار گرفت و باید در نظر داشته باشیم برگزاری رویداد ملی رقابت تیم های دانشجویی در کرسی های آزاد اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی جز با حمایت و هدایت دکتر طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی امکان پذیر نبود.
وی با اعلان اینکه اولین رویداد ملی رقابت تیم های دانشجویی در کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، معماری و هنر و سلامت برگزار شده، گفت: حدود ۶ هزار نفر در قالب ۱۵۰۰ تیم در سراسر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در این رقابت ها شرکت کردند که در مجموع ۳۰۰ تیم به مرحله کشوری راه یافتند.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، هدف از برگزاری کرسی های آزاد اندیشی را ایجاد فضای آزاد اندیشانه و تفکر در محیط دانشگاه دانست و اضافه کرد: برد و باخت در کرسی های آزاد اندیشی به هیچ وجه مطرح نیست. امیدواریم دانشگاه آزاد اسلامی با برگزاری کرسی های آزاد اندیشی بتواند گام های مهمی در زمینه رشد و شکوفایی جامعه علمی کشور بر دارد.
جهان بین اشاره کرد: به دنبال ایجاد دبیرخانه دائمی کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه آزاد اسلامی هستیم تا این رویداد هرساله در واحدهای دانشگاهی اجرا شود. در ادامه این مراسم سه تن از نمایندگان تیم های دانشجویی از دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شیراز، گرگان و شهرقدس به ارائه توضیحاتی درباب کرسی های آزاداندیشی پرداختند. گفتنی است، اختتامیه اولین رویداد ملی رقابت تیم های دانشجویی در کرسی های آزاداندیشی دانشگاه آزاد اسلامی فردا انجام می شود.


منبع:

1400/03/09
09:38:51
5.0 / 5
425
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است