در واكنش به اقدام دانشگاه صورت گرفت؛

اعتراض دانشجویان پیام نور به جلو انداختن امتحانات آخر ترم

اعتراض دانشجویان پیام نور به جلو انداختن امتحانات آخر ترم

به گزارش دانشگاه فارسی تعدادی از دانشجویان دانشگاه پیام نور نسبت به تغییر زمان برگزاری امتحانات آخر ترم این دانشگاه اعتراض کردند.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، بعضی از دانشجویان دانشگاه پیام نور در تماس با خبرگزاری مهر نسبت به تغییر برنامه امتحانات آخر ترم این دانشگاه اعتراض کردند.
این دانشجویان عنوان می کنند که دانشگاه پیام نور برخلاف برنامه اعلامی قبلی در اقدامی جدید و ناگهانی تاریخ امتحانات آخر ترم را به جلو انداخته که این امر اعتراض آنها را به دنبال داشته است.
نماینده دانشجویان معترض می گوید: دانشگاه علت این اقدام را تسهیل برای مقابله با انتشار کرونا اعلام نموده، در حالیکه امتحانات به شیوه مجازی برگزار می گردد و جلو انداختن تأثیری در مقابله با کرونا ندارد.
وی افزود: اکثریت دانشجویان دانشگاه پیام نور را افراد شاغل می سازند که نسبت به سایر دانشجویان فرصت کمتری برای مطالعه دروس دارند و این اقدام دانشگاه پیام نور استرس و اضطراب دانشجویان را که با انواع مشکلات کرونا و نتایج اجتماعی و روانی آن مواجهند، بیشتر می کند.
این دانشجو اضافه کرد: هدف و انگیزه دانشگاه پیام نور از این اقدام ناگهانی که باعث افت تحصیلی بیشتر دانشجویان می شود مشخص نیست. علاوه بر این تغییر زمان امتحانات، سایر برنامه ریزی ها ی دانشجویان و خانواده های آنان را تحت تاثیر قرار می دهد.
به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، دانشگاه پیام نور در هفته جاری زمان امتحانات آخر ترم این دانشگاه را بدون آنکه دلیل آنرا عنوان کند، جلو انداخت و این مورد باعث اعتراض دانشجویان شده و دانشجویان خواستار توضیح وزارت علوم و دانشگاه پیام نور در این حوزه هستند.

1400/02/17
13:46:06
5.0 / 5
305
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است