سازمان امور دانشجویان اعلام كرد؛

شروع ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان از 11اردیبهشت

شروع ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان از 11اردیبهشت

دانشگاه فارسی: ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان در سال تحصیلی 1401-1400 از یازدهم اردیبهشت در سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان شروع و تا 10 خرداد ادامه خواهد داشت.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال به سایر دانشگاه ها، از یازدهم اردیبهشت تا ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ فرصت دارند برای ثبت درخواست خود جهت سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به سامانه سجاد به آدرس https: //portal.saorg.ir مراجعه و نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام نمایند.
همچنین دانشگاه های مبدأ موظفند درخواست دانشجو را بررسی نموده و در صورت داشتن شرایط از ۱۱ خرداد لغایت ۱۵ تیر ماه نظر خودرا در سامانه اعلام و در صورت موافقت ریز نمرات دانشجو را به دانشگاه مقصد ارسال نمایند. سپس دانشگاه های مقصد موظفند حداکثر تا اختتام مرداد ماه نسبت به بررسی تقاضاها اقدام و بوسیله سامانه یاد شده اعلام نماید.
با توجه به شرایط به وجود آمده به سبب شیوع بیماری کرونا در کشور و پیروی تمام مؤسسات آموزش عالی از دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا، در صورت تداوم وضعیت بیماری، میهمانی و انتقال دانشجویان تحت شرایط حاکم خواهد بود و موافقت مؤسسات مبدا و مقصد با درخواست های میهمانی و انتقال در صورت بازگشت به شرایط عادی در مؤسسات آموزش عالی امکان پذیر خواهد بود.
دانشگاه ها و مؤسسات موظف می باشند زمان شروع ثبت درخواست های میهمانی و انتقال را با بهره گیری از ابزارهای مناسب اطلاع رسانی خصوصاً بوسیله فضای مجازی به اطلاع کلیه دانشجویان برسانند.
دانشجو ضمن آگاهی از شرایط حاکم به سبب بروز بیماری کرونا و شرایط دانشگاه مبدا و مقصد بایستی با اطلاع کامل از وضعیت تحصیلی خود و شرایط ثبت نام در سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان در موعد اعلام شده (یازدهم اردیبهشت لغایت دهم خرداد) درخواست خود در خصوص بر نوع آن (۲ نیمسال میهمانی، تمدید میهمانی، میهمان دائم و انتقال) برای سال تحصیلی ۱۴۰۱- ۱۴۰۰ ثبت و با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط دانشگاه مقصد، رشته و مقطع تحصیلی، وضعیت دوره موردتقاضا در دانشگاه مقصد، نسبت به انتخاب دانشگاه یا مؤسسه مقصد اقدام و مستندات خودرا برای تقاضای ارائه شده اسکن و ضمیمه تقاضا کند.
متقاضیان جهت ثبت درخواست ابتدا بایستی در سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان ثبت نام کنند و بعد از دریافت نام کاربری و رمز عبور از قسمت خدمات سازمان درخواست میهمانی و انتقال خودرا ارایه کنند.
متقاضی میهمانی و انتقال مسئول صحت اطلاعات و اعلام واحدهای درخواستی ارائه شده درباب شرایط خاص و درخواست خود خواهد بود و در صورت عدم احراز هر یک از اطلاعات ارائه شده تقاضا از وضعیت بررسی خارج خواهد شد.
دانشجویان متقاضی انتقال توأم با تغییر رشته نیز بوسیله سامانه سجاد بخش شورای بررسی موارد خاص مبدا و مقصد اقدام نمایند.
دانشگاه انتخابی حتما بایستی در شهر محل سکونت خانواده متقاضی یا حتی الامکان در صورت نبود دانشگاه در محل مذکور، در شهرهای نزدیک تر به محل سکونت باشد تا از ترددهای غیرضروری جلوگیری شود. متقاضیان همین طور در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل درباب سامانه از قسمت پشتیبانی سامانه درخواست خودرا ارسال نمایند.


منبع:

1400/02/05
13:35:25
5.0 / 5
334
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , ثبت نام , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است