براساس اطلاعیه شورای صنفی دانشگاه؛

اعلام شرایط و زمان بازگشایی خوابگاه های دانشگاه تهران

اعلام شرایط و زمان بازگشایی خوابگاه های دانشگاه تهران

به گزارش دانشگاه فارسی، شورای صنفی کل دانشجویان دانشگاه تهران طی اطلاعیه ای، شرایط و زمان بازگشایی خوابگاه ها را اعلام نمود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، شورای صنفی کل دانشجویان دانشگاه تهران طی اطلاعیه ای، شرایط و زمان بازگشایی خوابگاه ها را اعلام نمود.
این اطلاعیه با هدف حفظ سلامت دانشجویان و ضرورت پروتکلهای بهداشتی، ارزیابی سلامت و غربالگری دانشجویان پیش از ورود به خوابگاه تدارک دیده شده است.
با توجه به محدودیت انجام معاینه پزشکی، دانشجویان می توانند طبق برنامه زمانبندی و اولویت ها بر طبق حروف الفبا نسبت به حضور خود در خوابگاه اقدام نمایند.
متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
«قابل توجه دانشجویان تائید شده ساکن نیمسال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹ (ترم بهمن ۹۹) در خوابگاه های دانشگاه تهران؛ باتوجه به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و وضعیت نارنجی شهر تهران، شرایط بازگشت و حضور دانشجویان تائید شده ساکن به شرح زیر اعلام می شود:
۱- دانشجویانی که در شهرهای قرمز ساکن هستند از تاریخ ۲۱ فروردین امکان ورود به خوابگاه را خواهند داشت.
۲- دانشجویانی که علایم بیماری کرونا یا سرماخوردگی دارند یا در دوره قرنطینه پس از بیماری (تا دو هفته بعد از شروع بیماری) قرار دارند تا پیش از اطمینان از سلامت خود، از مراجعه به خوابگاه جداً اجتناب کنند.
۳- با هدف حفظ سلامت دانشجویان و ضرورت رعایت پروتکلهای بهداشتی، ارزیابی سلامت و غربالگری دانشجویان در بازگشت و پیش از ورود به خوابگاه تدارک دیده شده است و باتوجه به محدودیت انجام معاینه پزشکی، سایر دانشجویان ساکن (به غیر از بند ۱ و ۲) می توانند طبق برنامه زمانبندی و اولویت های ذیل برمبنای حروف الفبای نام خانوادگی خود، نسبت به حضور در خوابگاه اقدام نمایند.
نکته ۱ دانشجویانی که تا حالا موفق به حضور در خوابگاه نشده اند، لازم است برمبنای پروسه طراحی شده در یک سال قبل به سامانه «گلستان» بخش پیشخوان خدمت مراجعه و پروسه مذکور را تکمیل نمایند پس از مراجعه حضوری به خوابگاه جداً اجتناب کنند.
نکته ۲ درباب برگزاری دروس عملی، اداره کل امور خوابگاه ها منتظر برنامه ریزی آموزش دانشگاه می باشد تا زمینه لازم را متناسب با نیاز دانشجویان فراهم آورد.
 

1400/01/12
14:07:27
5.0 / 5
338
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است