در گزارش دانشگاه فارسی اعلام شد:

جزئیات طرح نوروزی بهداشت روان دانشجویان كشور

جزئیات طرح نوروزی بهداشت روان دانشجویان كشور

سرپرست دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم ضمن اشاره به جزئیات طرح نوروزی بهداشت روان دانشجویان کشور اظهار داشت: این برنامه تا ۲۰ فروردین ادامه خواهد داشت.مجید صفاری نیا در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به جزئیات طرح نوروز کرونایی اظهار داشت: این طرح از ۲۵ اسفند ۹۹ شروع شده و تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.
وی افزود: بر طبق این طرح هر روز یک مرکز مشاوره دانشجویی در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در سرتاسر کشور، یک برنامه با مدت زمان دو ساعت (ساعت ۱۷ الی ۱۹) که شامل یک سخنرانی، طنز، کمدی و برنامه های هنری می شود را با هدف کاهش استرس و افزایش سلامت و امید دانشجویان اجرا می کند.
سرپرست دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم اظهار داشت: در این برنامه دانشجویان عضو کانون همیاران سلامت روان هم با دانشگاه ها همکاری می کنند.
وی افزود: این برنامه در فضای مجازی پخش می شود.
وی درباره اینکه آیا در روزهای تعطیلات نوروز عرضه مشاوره دانشجویی توسط مراکز مشاوره دانشجویی پیشبینی شده است یا خیر، اظهار داشت: با عنایت به برنامه مراکز مشاوره دانشجویی دانشگاه ها عرضه مشاوره دانشجویی در روزهای تعطیلات نوروز هم برقرار است که راه های ارتباطی دانشجویان و استفاده از این خدمات توسط دانشگاه ها اعلام می شود.

1400/01/06
13:27:39
5.0 / 5
359
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است