طرح نوروزی بهداشت روان دانشجویان كشور كلید خورد

طرح نوروزی بهداشت روان دانشجویان كشور كلید خورد

به گزارش دانشگاه فارسی طرح نوروزی بهداشت روان دانشجویان از روز دوشنبه توسط دبیرخانه منطقه چهار مراکز مشاوره دانشگاهها در دانشگاه بوعلی سینا شروع شد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر به نقل ازسازمان امور دانشجویان، با سخنرانی آنلاین سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان، طرح نوروزی بهداشت روان دانشجویان از روز دوشنبه توسط دبیرخانه منطقه چهار مراکز مشاوره دانشگاه ها در دانشگاه بوعلی سینا شروع شد.
در آئین مجازی آغاز طرح نوروزی بهداشت روان دانشجویان، دکتر مسیب یارمحمدی، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه بوعلی سینا و دبیر منطقه چهار مراکز مشاوره دانشگاه ها، برنامه های مراکز مشاوره دانشگاه های این منطقه را در طرح نوروزی شرح داد.
برگزاری کارگاه آموزشی قبل از ازدواج، پخش کلیپ و نمایش طنز و معرفی برنامه های کانون همیاران سلامت منطقه چهار بخش دیگری از این مراسم بود
در دومین روز اجرای این طرح مرکز مشاوره دانشگاه تبریز از ساعت ۱۷ الی ۱۹ امروز سه شنبه، برنامه های خویش را به شکل آنلاین عرضه می کند. طرح نوروز کرونایی با شعار سلامت روان و حال خوب در نوروز ۱۴۰۰ توسط مراکز مشاوره دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی برگزار می گردد.
در قالب این طرح که به روش وبینار برگزار می گردد در روزهای نوروز توسط مراکز مشاوره دانشگاه ها و کانون های همیار سلامت روان، روزانه به مدت دو ساعت و از ساعت ۱۷ الی ۱۹ محتواهای آموزشی در موضوعات در رابطه با بهداشت روانی، سرگرمی به شکل فیلم، موسیقی، شعر، مسابقه، استندآپ و تئاتر به دانشجویان عرضه می شود. برپایه این گزارش دانشجویان و خانواده ها می تواننداز طریق لینک های https: //www.skyroom.online/ch/moshavereh۹۹/norouz۱۴۰۰ www.aparat.com/moshaverhvasalamat، در این برنامه شرکت نمایند.

1399/12/28
14:08:09
0.0 / 5
348
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است