معاون دانشجویی دانشگاه آزاد:

تدوین سیاست های انتخاباتی ۱۴۰۰ در دانشگاه آزاد

تدوین سیاست های انتخاباتی ۱۴۰۰ در دانشگاه آزاد

دانشگاه فارسی: معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد از تدوین سیاست های انتخاباتی 1400 برای فعالیت تشکل ها و اساتید این دانشگاه آگاهی داد.فرزاد جهان بین در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اینکه دانشگاه آزاد برای انتخابات سال آینده چهارچوب خاصی برای فعالیت دانشجویان و اساتید دارد، اظهار نمود: ما در حال تدوین سیاست های انتخاباتی هستیم و ان شاء الله در صورت امکان، بلافاصله پس از تعطیلات نوروز آنرا اعلام خواهیم کرد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد با اعلان اینکه اساتید و دانشجویان نیز همچون سایر اقشار در فضای رقابتی انتخابات حضور پیدا می کنند، اضافه کرد: ما خط قرمزی برای این عزیزان نداریم و تشکل های دانشجویی می توانند در شناساندن کاندیداها و ارزیابی عملکردشان فعالیت کنند.
جهان بین در ادامه اشاره کرد: با این وجود اما راهبرد اصلی دانشگاه آزاد اسلامی و مدیریت آن، مشارکت حداکثری و کمک به انتخاب اصلح است.
وی افزود: دانشگاه آزاد به هیچ نحوی به نفع شخص یا جریان خاصی وارد عرصه نخواهد شد و اجازه هم نخواهد داد که امکانات دانشگاه، دراین زمینه مورد استفاده قرار بگیرد.
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد در ادامه اشاره کرد: در روند تدوین سیاست ها برای انتخابات ۱۴۰۰ و تبادل نظرها در این خصوص، تمرکز ما بر ارائه نگاهی است که علاوه بر برخورداری از عقلانیت، موجب رونق فضای سیاسی و انتخاباتی کشور بشود.
جهان بین افزود: یکی از مواردی که مقرر است در تدوین سیاست های انتخاباتی دانشگاه آزاد لحاظ شود، بحث حضور افراد در مناظرات و یا سخنرانی های انتخاباتی است چونکه برخی ها از لحاظ قانونی اجازه فعالیت سیاسی ندارند و حضور آنها در دانشگاه با محدودیت رو به رو است.


منبع:

1399/12/26
20:31:52
0.0 / 5
451
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دوستان دانشگاه فارسی
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است