مراسم تجلیل از نخبگان و برگزیدگان رویداد ملی شاهد

مراسم تجلیل از نخبگان و برگزیدگان رویداد ملی شاهد

مراسم تجلیل از نخبگان و برگزیدگان نخستین رویداد ملی شاهد با حضور معاونین رئیس جمهور انجام می شود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دبیر خانه رویداد شاهد، مراسم تجلیل از برگزیدگان نخستین رویداد ملی شاهد ویژه نخبگان شاهد و ایثارگر سراسر کشور با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و مهندس اوحدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و تعدادی از مسئولین عالی کشوری انجام می شود.
رویداد شاهد یک رویداد آموزشی تجربی تجاری ویژه خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان با متد بین المللی است که با محوریت مرکز دانش پژوهان و تشکلهای شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار برگزار شده است.
رویداد شاهد بمنظور توانمند سازی طرح های استارت آپی خانواده معظم شهدا و ایثارگران در امتداد تحقق ترویج نوآوری، کارآفرینی و توسعه مهارت های کسب وکار در شهریور ماه ۹۹ مبادرت به فراخوان سراسری نمود و در طول این مدت بیش از ۳۰۰ طرح استارت آپ به دبیرخانه ارسال شد.
در این همایش بالاترین طرح ها و یا ایده های قابل اجرا توسط کمیته داوری مورد شناسایی، ارزیابی قرار گفته است و از طرح های پذیرفته شده در هر محور، تقدیر و جوایز نفیسی بدان اعطا خواهد شد.
مراسم تجلیل از برگزیدگان این رویداد و نمایشگاه دستاوردهای استارتاپ های خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، جانبازان که با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و مهندس اوحدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و تعدادی از مسئولین عالی کشوری و با حمایت مرکز دانش پژوهان و تشکلهای شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران و همکاری جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار در روز ۲۰ اسفند ماه در تالار مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش با رعایت شیوه نامه های بهداشتی انجام می شود.

1399/12/21
00:45:43
0.0 / 5
417
تگهای خبر: آموزش , علمی , فناوری , مراسم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است