دانشگاه اعلام كرد؛

تعطیلی خوابگاه های دانشگاه تربیت مدرس از ۲۶ اسفند

تعطیلی خوابگاه های دانشگاه تربیت مدرس از ۲۶ اسفند

خوابگاه های دانشگاه تربیت مدرس بمنظور سم پاشی و بازسازی برخی واحدها از 26 اسفند ماه تعطیل می شود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، معاونت دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس اعلام نمود: باتوجه به سمپاشی خوابگاه ها در دو مرحله در روزهای تعطیلات عید نوروز و بازسازی تعدادی از واحدها، کلیه خوابگاه های دانشگاه از ۲۶ اسفند ماه تا ۱۴ فروردین تعطیل می باشد.
در اطلاعیه دانشگاه آمده است: از آنجایی که اتاق ها به صورت موقت در اختیار دانشجویان برای کارهای آزمایشگاهی قرار گرفته است؛ لطفاً هنگام خروج از خوابگاه کلیه وسایل خودرا تخلیه نمائید و نیز دانشجویانی که از شروع شروع ویروس کرونا وسایل آنان در خوابگاه می باشد، نسبت به تخلیه وسایل خود اقدام نمایند که این اداره هیچ مسئولیتی در قبال وسایل به جا مانده از شما ندارد.
بعد از تعطیلات ایام نوروز از ۱۴ فروردین دانشجویانی ساکن خوابگاه خواهند شد که مجوز سکونت آنها تا تاریخ ۱۵ تیرماه بوده است. این قبیل دانشجویان برای سکونت لازم است گواهی سلامت از پزشک ارائه نمایند تا مجوز سکونت مجدد برای آنان از اداره خوابگاه صادر شود.
دانشجویان مقطع دکتری ورودی ۹۴ و مقطع کارشناسی ارشد ورودی ۹۶ حداکثر تا تاریخ ۲۵ اسفند مجوز سکونت دارند و همانند دیگر دانشجویان نسبت به تخلیه خوابگاه اقدام نمایند. لازم به ذکر است مطابق مقررات صندوق رفاه، امکان تمدید باردیگر سکونت برای این دانشجویان وجود ندارد.


منبع:

1399/12/20
11:28:22
0.0 / 5
429
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است