رئیس صندوق رفاه خبر داد:

اولویت بندی دانشگاه ها برای اختصاص تسهیلات ساخت خوابگاههای متاهلی

اولویت بندی دانشگاه ها برای اختصاص تسهیلات ساخت خوابگاههای متاهلی

به گزارش دانشگاه فارسی رئیس صندوق رفاه دانشجویان اظهار داشت: دانشگاه هایی که دارای دانشجویان متاهلی بیشتری هستند در اولویت اختصاص تسهیلات ویژه برای ساخت خوابگاه های دانشجویی متاهلی قرار دارند.ناصر مطیعی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره برنامه صندوق رفاه دانشجویان برای توسعه خوابگاه های متاهلی و مطالبه مجلس شورای اسلامی از وزیر علوم در این خصوص اظهار داشت: سوال نمایندگان مجلس درباره اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان بود و این قانون، قانونی فرا وزارت خانه ای است و فقط به وزارت علوم بر نمی گردد.
وی افزود: در آن قانون دو مأموریت به وزارت علوم واگذار شده که یک قسمت آن درباره کمک هزینه دانشجویان متأهل است که هم اکنون این کمک هزینه یک و نیم برابر دانشجویان مجرد به دانشجویان متأهل پرداخت می شود و مورد دوم ساخت خوابگاه متاهلان است.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با اشاره به اینکه توجه به ساخت خوابگاه های متأهلان یکی از اولویت های وزارت علوم و صندوق رفاه دانشجویان است افزود: قرار شده وزارت علوم تعداد دانشجویان متأهل و دانشگاه هایی که دارای کمبود خوابگاه متاهلی هستند را مشخص کرده و در اولویت قرار دهد تا زمینه اجرای قانون فراهم گردد.
وی اظهار داشت: دانشگاه هایی که دارای دانشجویان متاهل بیشتری هستند در اولویت اختصاص تسهیلات ویژه برای ساخت خوابگاه های دانشجویی متاهلی قرار دارند.


منبع:

1399/12/13
15:14:51
0.0 / 5
355
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است