معاون نهاد رهبری در دانشگاهها:

واسطه گری برای ازدواج دانشجویی فعال می شود

واسطه گری برای ازدواج دانشجویی فعال می شود

معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه ها از طراحی سایت همرسان آگاهی داد که در این سایت معارفه و واسطه گری برای ازدواج دانشجویی صورت می گیرد.حجت الاسلام علی تقوی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه های جدید نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها درباره ازدواج دانشجویی اظهار داشت: برنامه همسفر تا بهشت که در مشهد مقدس برای دانشجویان برگزار می شد به خاطر شرایط کرونا تعطیل شد.
وی افزود: به همین دلیل مدیریت خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها در حال برنامه ریزی در این خصوص است به جهت اینکه مخاطب ما فقط دانشجویانی نباشند که ازدواج کرده اند، یک سایت برای کل دانشجویان کشور طراحی می شود تا پیش از ازدواج، حین ازدواج و بعد ازدواج به دانشجویان مشاوره دهد.
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها اضافه کرد: همین طور سایت همرسان طراحی شده است که در این سایت برای ازدواج های خوب دانشجویی واسطه شویم، برنامه های خوبی در زمینه ازدواج های دانشجویی به صورت پایلوت در دانشگاه ها در حال اجراست و پس از شناسایی ضعف سایت های مذکور فعالیت خودرا به صورت سراسری شروع خواهدنمود.
وی اضافه کرد: بزودی سند ازدواج دانشگاهیان تدوین می شود و الان مراحل مقدماتی آن به جهت اینکه مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی را دریافت کند در حال پیموده شدن است. اگر این سند تصویب شود هم افزایی خوبی در دستگاه های در رابطه با ازدواج ایجاد می شود که برکات خوبی برای ازدواج دانشجویان دارد.

1399/12/12
21:29:09
0.0 / 5
423
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است