امضای تفاهم نامه همكاری بین وزارت علوم و برخی دانشگاه های بزرگ

امضای تفاهم نامه همكاری بین وزارت علوم و برخی دانشگاه های بزرگ

به گزارش دانشگاه فارسی تفاهم نامه همکاری بین وزارت علوم و برخی دانشگاه های بزرگ کشور با هدف تدوین شایستگی ها و تربیت مدیران نظام آموزش عالی کشور منعقد شد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از وزارت علوم، تفاهم نامه همکاری مشترک بین معاونت اداری و مالی و مدیریت منابع انسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با برخی از دانشگاه های بزرگ کشور که دارای مجوز کانون های ارزیابی شایستگی مدیران هستند، در جهت تدوین شایستگی ها و تربیت مدیران نظام آموزش عالی کشور به امضاء رسید.
تفاهم نامه همکاری مشترک بین وزارت علوم و دانشگاه های شهید بهشتی، صنعتی شریف، الزهرا (س) و همینطور جهاد دانشگاهی کشور که دارای مجوز کانون ارزیابی شایستگی مدیران از سازمان اداری و استخدامی کشور هستند منعقد شد.
طراحی و تدوین ابزارهای سنجش شایستگی های عمومی و اختصاصی افراد واجد شرایط، جهت تصدی پست های مدیریتی در دانشگاه ها و نظام آموزش عالی کشور و هم سنجش و ارزیابی شایستگی های عمومی و اختصاصی مدیران پایه، عملیاتی، میانه و ارشد جهت تصدی پست های بالاتر بر مبنای مدل پیشنهادی سازمان اداری و استخدامی کشور همچون موضوعات محور همکاری طرفین است.
گفتنی است این تفاهم نامه های همکاری که در جهت تحقق هدف تدوین شایستگی ها و تربیت مدیران نظام آموزش عالی کشور منعقد شده است در نسخ جداگانه شامل ۸ ماده و یک تبصره به امضای طرفین رسید.

1399/10/29
23:23:58
0.0 / 5
506
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , طراحی , علوم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است