مدیركل امور دانشجویی دانشگاه آزاد:

تخفیف 100 درصدی شهریه برای كسانی كه حین تحصیل ازدواج می كنند

تخفیف 100 درصدی شهریه برای كسانی كه حین تحصیل ازدواج می كنند

به گزارش دانشگاه فارسی مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: دانشجویان دوره های کاردانی و کارشناسی که در حین تحصیل ازدواج می کنند، می توانند از تخفیف 100 درصدی در ترمی که تحصیل می کنند، بهره مند شوند.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، علیرضا صامت در برنامه لایو اینستاگرامی ارتباطات دانشجویی دانشگاه آزاد، با اشاره به مهلت ثبت نام نقل و انتقال دانشجویی تا ۲۰ دی ماه، اظهار داشت: نتایج درخواست های نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی حداکثر تا ۱۵ بهمن ماه و پیش از آغاز نیمسال دوم سال جاری اعلام می شود.
وی درباب سطح بندی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در نقل و انتقال دانشجویی گفت: این سطح بندی کاملاً بر طبق معیارهای نقل و انتقال که شامل تعداد درخواست ها، رشته ها، کف نمره پذیرش و دوری از مرکز است، انجام می شود.
مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی درباره شرایط میهمان شدن در واحدهای درون استانی اشاره کرد: در بخشنامه نقل و انتقال دانشجویی بحث درون یا برون استانی نداریم و همه واحدهای آزاد اسلامی دیده شده اند و معیار تنها سطح بندی است.
صامت اشاره کرد: امکان نقل و انتقال دانشجویانی که بر طبق سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پذیرفته می شوند، وجود ندارد.
مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه تمامی متقاضیان نقل و انتقال دانشجویی باید در سامانه منادا به آدرس http: //monada.iau.ir ثبت نام کنند، گفت: تمامی دانشجویان به شرط موافقت واحدهای دانشگاهی مبدا و مقصد می توانند از امکان نقل و انتقال دانشجویی استفاده کنند.
وی به تفاوت مهمانی دائم و انتقالی اشاره و اشاره کرد: تفاوت مربوط به ستاندن مدرک تحصیلی است که از واحد مبدأ یا مقصد صادر شود. دانشجویان دوره دکتری به سبب محدودیت پذیرش نمی توانند انتقالی بگیرند.
صامت درباب تخفیف شهریه گفت: بر طبق بخشنامه، ۱۶ شرط برای تخفیف وجود دارد. دانشجویان ممتاز، حافظان قرآن، قهرمانان ورزشی و … می توانند از این امکان استفاده کنند. همین طور دانشجویان دوره های کاردانی و کارشناسی که در حین تحصیل ازدواج می کنند، می توانند از تخفیف ۱۰۰ درصدی در ترمی که تحصیل می کنند، بهره مند شوند. این تخفیف برای دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی ۵۰ درصد است.
مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: دانشجویان تحت پوشش بهزیستی می توانند از تخفیف ۲۰ درصدی شهریه استفاده کنند.


منبع:

1399/10/18
23:21:26
0.0 / 5
508
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است