مركز تحقیقات حقوق بانوان و خانواده دانشگاه آزاد دامغان

مركز تحقیقات حقوق بانوان و خانواده دانشگاه آزاد دامغان

به گزارش دانشگاه فارسی ایرنا- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان اظهار داشت: نخستین مرکز تحقیقات حقوق بانوان و خانواده استان سمنان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان راه اندازی شد.


نعمت الله نعمتی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، بیان نمود: احکام خانواده، تربیت فرزندان، شناسایی صدمه های جامعه و بررسی قوانین حقوق بانوان از مواردی است که در این مرکز مورد تحقیق قرار می گیرد.
وی عنوان کرد: این مرکز با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان و بسیج دانشجویی استان سمنان در محل دانشگاه بوجود آمده و شروع به کار کرده است.
نعمتی افزود: دانشگاه آزاد و بسیج برای رسیدن به اهداف بلند خود در این مرکز، نیازمند همراهی و همکاری کلیه نهادهای در رابطه با مبحث خانواده هستند.
وی تصریح کرد: با عنایت به این که دانشکده حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان یکی از پنج دانشکده برتر کشور است و رشته حقوق خانواده در این دانشگاه تدریس می شود، مرکز تحقیقات حقوق بانوان و خانواده در این دانشگاه به وجود آمد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان، زنان و خانواده را ۲ قطب اصلی فعالیت تحقیقاتی در این نهاد دانست و اضافه کرد: مسائل و مشکلات در خانواده از محورهای اساسی اقدام های مرکز تحقیقات حقوق بانوان و خانواده به شمار می آید که امیدواریم بتوانیم نقش مهمی در کاهش صدمه ها و از بین بردن مشکلات خانواده و جلوگیری از صدمه ها داشته باشیم.
این واحد دانشگاهی در طول ۳۵ سال گذشته، موفق شده است تا بیشتر از ۳۰ هزار فارغ التحصیل را به جامعه تقدیم کند.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان دارای سه هزار و ۲۰۰ دانشجو، ۱۲۲ رشته فعال، ۱۰۴ عضو هیات علمی و ۱۸۳ استاد حق التدریس است.
این دانشگاه آزاد اسلامی دارای دانشکده های داروسازی، علوم کشاورزی و صنایع غذایی، علوم پایه، حقوق و فنی و مهندسی است.منبع:

1399/10/12
23:34:01
0.0 / 5
719
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است