اعطای گرنت پژوهشی خیام نیشابوری به اساتید و دانشجویان

اعطای گرنت پژوهشی خیام نیشابوری به اساتید و دانشجویان

دانشگاه صنعتی شریف به اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه گرنت پژوهشی خیام نیشابوری اعطا می کند.


کلید دسترسی به دانش روز جهان برای پژوهش و تحقیق ترجمه آن علم و دانش است. به عبارتی ترجمه از زبانی به زبان دیگر پیچیده ترین فعالیت و دشوارترین بازی فکری است که تابحال تکامل عالم هستی تولید کرده است.
در ۲ دهه اخیر تلاش زیادی در زمینه رونق پژوهش و دانش در کشور انجام شده است و توانسته ایم به کمک تلاش محققان دانشگاه های سراسر کشور، به رتبه ۱۵ جهان از نظر تولید علم (رده بندی اسکوپوس سال ۲۰۱۹) برسیم.
مسلماً یکی از نکات ضروری برای توسعه دانش و پژوهش، تدوین و انتشار مقالات و مستندات علمی است.
دانشگاه صنعتی شریف در همین راستا امروز - دوشنبه - اعلام نمود مؤسسه فرهنگی آوای هوشمند سخن (ترجمیک) که در مرکز رشد فناوری های پیشرفته پارک علم و فناوری این دانشگاه مستقر است، گرنت پژوهشی خیام نیشابوری را به اساتید عضو هیات علمی دانشگاه ها و همینطور دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی اعطا می کند.
براساس این گزارش، افراد واجد شرایط استفاده از این اعتبار پژوهشی می توانند به مدت ۱۵ ماه (از ابتدای دی ۹۹ تا آخر اسفند ۱۴۰۰) از تسهیلات مالی در برون سپاری ترجمه و ویرایش مستندات علمی و مقالات خود برخوردار شوند.
جزییات بیشتر درباره این گرنت پژوهشی
دانشگاه صنعتی شریف همینطور تصریح کرد در این دوره از اهدای گرنت پژوهشی خیام نیشابوری، به واجدین شرایط از میان اعضای هیات علمی و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی، حمایت پژوهشی به عمل می آید.
طبق این گزارش واجدین شرایط می توانند در بازه ۱ دی ۱۳۹۹ تا ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ مطابق جزئیات از این حمایت برخوردار شوند.
متقاضیان استفاده از این تسهیلات، می بایست از ۱۶ تا ۲۵ آذر (مصادف با روز دانشجو تا روز پژوهش)، با رفتن به سایت ترجمیک به نشانی https: //tarjomic.com/grant برای برخورداری از این گرنت ثبت نام کنند.منبع:

1399/09/19
17:36:34
5.0 / 5
596
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است