در گزارش دانشگاه فارسی اعلام شد:

جلسه طهرانچی با تشكل های دانشجویی در روز ۱۶ آذر

جلسه طهرانچی با تشكل های دانشجویی در روز ۱۶ آذر

به گزارش دانشگاه فارسی سرپرست اداره کل تشکل های سیاسی-اسلامی دانشگاه آزاد از جلسه تشکل های مختلف دانشگاه آزاد با طهرانچی به مناسبت ۱۶ آذر اطلاع داد.محمد روزبهانی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به ویژه برنامه های دانشگاه آزاد در روز ۱۶ آذر، اظهار داشت: یکی از برنامه های اصلی در روز ۱۶ آذر، جلسه اعضای تشکل های دانشگاه آزاد با رئیس دانشگاه است که روز یکشنبه با حضور حدود ۲۰ نفر از اعضا و رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد.
سرپرست اداره کل تشکل های سیاسی-اسلامی دانشگاه آزاد اضافه کرد: معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد هم در تدارک برگزاری یک جلسه وبیناری پرسش و پاسخ با فعالان فرهنگی و تشکل های سراسر کشور در یکشنبه شب و یا دوشنبه است.
وی در ادامه تصریح کرد: از روسای واحد و معاونان فرهنگی و اجتماعی هم خواسته شده در جلسات مجازی با تشکل های دانشجویی و جلسات پرسش و پاسخ آنها حضور یابند و مشارکت فعالی داشته باشند، متولی برگزاری این نشست ها خود تشکل ها هستند نه معاونان و روسا. از طرفی گفتگوهای مستقیمی با برخی فعالان دانشجویی برنامه ریزی شده و در صدد هستیم نظرات و انتقادات آنها را بشنویم.
روزبهانی همینطور از مجازی شدن انتخابات تشکل های دانشگاه آزاد اطلاع داد و اظهار داشت: اوایل هفته آینده مقرر است از سامانه انتخابات تشکل های دانشجویی رونمایی شود تا از این پس انتخابات راحتتر و به صورت مجازی برگزار گردد.

1399/09/14
22:25:51
5.0 / 5
732
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است