مسابقه ملی سایكو ماسك ویژه دانشجویان فراخوان داد

مسابقه ملی سایكو ماسك ویژه دانشجویان فراخوان داد

به گزارش دانشگاه فارسی ایرنا- معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سمنان اظهار داشت: مسابقه ملی «سایكو ماسك» از طرف دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با مشاركت مراكز مشاوره، بهداشت و كانون های دانشجویی همیاران سلامت روان دانشگاه های سمنان و صنعتی شریف انجام می شود.


به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از ایرنا، بهروز گل محمدی روز یکشنبه به رسانه ها اظهار داشت: این مسابقه با محوریت سلامت روان و جسم برگزار می گردد که در حوزه سلامت روان، موضوع های مسئولیت اجتماعی، خودشفقتی و دگرشفقتی، کرونا و خانواده و کرونا و اختلالات روانی مورد نظر است.
وی اضافه کرد: همین طور کرونا و آموزش مجازی، کرونا و شادکامی، پساکرونا، سواد سلامت روان و تاب آوری از دیگر موضوعات محور سلامت روان است.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سمنان افزود: در حوزه سلامت جسم نیز موضوع های خود مراقبتی و دگر مراقبتی، قطع زنجیره انتقال، کرونا، تغذیه و طب سنتی و مدافعان سلامت در نظر گرفته شده است.
گل محمدی اشاره کرد: همین طور کرونا و محیط زیست، کرونا و زندگی دانشجویی، شهروندان و بیماریهای مسری، «شست و شو، ضدعفونی و ایمنی و سلامت» و «کرونا، تحرک فیزیکی و ماندن در خانه» از دیگر موضوع های این مسابقه است.
وی بیان کرد: علاقه مندان می توانند آثار خود در قالب های کاریکاتور، کاریکلماتور، پوستر، عکس، طراحی، موشن گرافی، تایپوگرافی، پادکست و کلیپ را حداکثر تا ۳۰ آبان ارسال نمایند و زمان اعلام نتایج مسابقه ملی سایکو ماسک ۱۶ آذر است.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سمنان گفت: راه ارتباطی با دبیرخانه مرکز مشاوره دانشگاه سمنان بمنظور ارسال آثار، بوسیله پست الکترونیکی به آدرس moshavereh@semnan.ac.ir و یا شماره ۰۹۰۱۸۹۴۸۲۷۳ در فضای مجازی است.
گل محمدی اظهار داشت: جایزه نفرات اول ۱۰ میلیون ریال، نفرات دوم ۷ میلیون ریال و نفرات سوم ۴ میلیون ریال است.منبع:

1399/08/30
18:48:25
5.0 / 5
802
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است