باحكم رئیس سازمان امور دانشجویان؛

سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان انتخاب شد

سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان انتخاب شد

به گزارش دانشگاه فارسی رئیس سازمان امور دانشجویان با صدور حكمی سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان را منصوب نمود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان با پذیرش استعفای دکتر منصوره السادات صادقی، مدیرکل سابق دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان، دکتر مجید صفاری نیا را بعنوان سرپرست این دفتر انتخاب کرد.
در حکم ابلاغی دکتر مجتبی صدیقی خطاب به دکتر مجیدصفاری نیا آمده است:
نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به باعث این ابلاغ بعنوان سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان منصوب می شوید.
رجاء واثق دارم که بر مبنای سیاست های دولت تدبیر و امید و اهداف، خط مشی ها و برنامه های راهبردی سازمان در توسعه و عرضه خدمات مشاوره و سلامت روان و جسم به دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور، گام های مؤثر و مفیدی برخواهید داشت.
توفیق روز افزون جنابعالی را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.
همچنین دکتر صدیقی در نامه جداگانه ای از خدمات و تلاشهای دکتر منصوره السادات صادقی، مدیرکل سابق دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
دکتر مجید صفاری نیا، عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور با مرتبه استادی در رشته روان شناسی اجتماعی است و تألیف، ترجمه، ویراستاری و نقد علمی ۳۵ عنوان کتاب دانشگاهی را برعهده داشته است.
دکتر صفاری نیا سابقه اجرایی خدمت بعنوان مدیرکل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور، رئیس پژوهشکده آموزش باز و از راه دور دانشگاه پیام نور، سرپرست حوزه هنری سازمان بهزیستی و ریاست انجمن روان شناسی اجتماعی ایران را به مدت چهار دوره در کارنامه خود دارد.


منبع:

1399/08/28
20:49:34
5.0 / 5
660
تگهای خبر: آموزش , انجمن , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است