برای دانشجویان روزانه ؛

ثبت نام وام ویژه دكتری از امروز شروع شد

ثبت نام وام ویژه دكتری از امروز شروع شد

ثبت نام وام ویژه دكتری در نیم سال اول سال تحصیلی جدید دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از امروز شنبه 17 آبان شروع شده و تا 15 آذر ماه ادامه خواهد داشت.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، ثبت نام وام ویژه دکتری در نیم سال اول سال تحصیلی جدید دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی از امروز شنبه ۱۷ آبان شروع شده و تا ۱۵ آذر ماه ۹۹ ادامه خواهد داشت.
دانشجوی روزانه مقطع دکتری تخصصی ناپیوسته دانشگاه های دولتی و مراکز وابسته به دستگاه های اجرائی می توانند از این وام بهره مند شوند.
وام ویژه دکتری صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم طی یک فهرست به مبلغ ۰۰۰.۰۰۰. ۴۲ ریال برای (نیم سال اول پاییز و زمستان) در سال تحصیلی ۹۹ ارائه می شود.
همچنین برای دانشجویان دکتری که قبلاً به بانک برای دریافت وام ویژه دکتری معرفی شده اند، این وام به تفکیک دو فهرست به مبلغ دو میلیون و ۱۰۰ هزار تومان در ترم جاری به آنها پرداخت می شود و مهلت ثبت نام برای دریافت این وام ها تا ۱۵ دی ماه ادامه دارد.
دانشجویی که به بانک معرفی و تشکیل پرونده داده و برای یکبار از آن بانک وام دریافت کرده است فقط می تواند از وام ویژه دکتری بانک استفاده نماید.
دانشجویان دکتری تخصصی ناپیوسته می توانند از منابع صندوق رفاه و یا بانک طرف تعهد صندوق رفاه، به صورت هر ۶ ماه یک دفعه به مبلغ ماهیانه ۷۰۰ هزار تومان وام ویژه دکتری دریافت نمایند.

1399/08/18
20:13:09
5.0 / 5
951
تگهای خبر: آموزش , پاییز , تحصیل , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است