معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم تاكید كرد:

لزوم بهره مندی از دانشگاه در كمك به دستگاه های اجرایی

لزوم بهره مندی از دانشگاه در كمك به دستگاه های اجرایی

به گزارش دانشگاه فارسی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم بر لزوم استفاده از توان علمی دانشگاه در كمك به دستگاه های اجرایی برای رفع چالش های ملی، تقویت پارك های علم و فناوری، مراكز رشد و شركت های دانش بنیان، تاكید نمود.


به گزارش پنج شنبه روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه نیشابور غلامحسین رحیمی که با هدف بازدید از توانمندی های علمی و پژوهشی دانشگاه نیشابور به این شهر سفر کرد، در نشست با هیات رئیسه و مسؤلان دانشگاه از از آینده نگری در تحقیقات علمی، نیازسنجی پژوهشی و پرهیز از موازی کاری علمی بعنوان دیگر مزایای کمک دانشگاه به دستگاه های اجرایی نام برد.
حسن صادقی سمرجانی رئیس دانشگاه نیشابور هم در این جلسه گزارشی از تاریخچه تاسیس این دانشگاه، افتخارات، فعالیت ها و دستاوردهای مختلف علمی پژوهشی آن عرضه کرد.
بازدید از مرکز رشد و آزمایشگاه های پژوهشی، رصدخانه، پارک علم و فناوری و افلاک نمای شهرستان نیشابور همچون برنامه های معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم و هیات همراه وی در این سفر بود.
همچنین همزمان با بازدید دکتر رحیمی وبینار ملی مجازی «نقد و نظریه ادبی» به میزبانی دانشگاه نیشابور در حال برگزاری بود که وی در این جلسه ادبی هم حضور یافت.
در این سفر مشاور معاون پژوهش و فناوری و مدیر کل دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رحیمی را همراهی می کردند.منبع:

1399/08/06
23:02:47
5.0 / 5
1084
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است