در بخشنامه جدید اعلام شد؛

شرط پرداخت وام شهریه به دانشجویان شاغل شهریه پرداز

شرط پرداخت وام شهریه به دانشجویان شاغل شهریه پرداز

دانشگاه فارسی: زمان بندی اعطای وام های دانشجویی به دانشگاه ها و مراكز آموزش عالی ابلاغ گردید و در این بخشنامه شرط ارائه وام شهریه به دانشجویان شاغل شهریه پرداز اعلام شده است.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، سامانه دانشجویی (پورتال) برای ثبت تقاضای دانشجویان از ۹۹/۰۷/۱۵ تا اختتام نیم سال تحصیلی جاری فعال است و بر طبق بخشنامه صندوق رفاه لزوم دارد تمامی دانشجویان متقاضی واجد شرایط نسبت به ثبت تقاضای خود در سامانه مذکور در بازه زمانی تعیین شده اقدام نمایند.
در این بخشنامه به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی تاکید شده است: اولویت های پرداخت وام به دانشجویان، ذیل شرایط اعطای هر وام در بخشنامه پرداخت و بازپرداخت ذکر شده و شایسته است در تنظیم و ارسال درخواست ها مد نظر قرار گیرد.
همچنین پرداخت وام (ودیعه) مسکن متأهلی به تمام دانشجویان واجد شرایط از سال تحصیلی جاری بوسیله بانک طرف قرارداد صندوق انجام و شیوه نامه اجرائی آن متعاقباً به مراکز ارسال خواهد شد.
این بخشنامه درباب وام شهریه آورده است: پرداخت وام شهریه به تمام دانشجویان واجد شرایط دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از سال تحصیلی جدید مستقیماً بوسیله صندوق رفاه دانشجویان انجام می گیرد و می بایست تقاضای دانشجویانی که قبلاً از خدمات بانک طرف تعهد صندوق بهره برده اند و درخواست مجدد برای بهره مندی از خدمات آن بانک در سال تحصیلی جدید را دارند، طی لیستی جداگانه به صندوق ارسال شود.
در ادامه این بخشنامه آمده است: پرداخت وام شهریه به دانشجویان شهریه پرداز شاغل بعد از بهره مندی دانشجویان غیر شاغل امکان پذیر است. پس دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی می توانند در صورت وجود اعتبار مازاد وام شهریه، بعد از هماهنگی و أخذ مجوز از صندوق، درخواست دانشجویان شهریه پرداز شاغل را نیز طی فهرست جداگانه ارسال نمایند.
همچنین دریافت مدارک و مستندات وام ضروری و سند تعهد دانشجو همچون لزوم های دریافت وام ها است و شایسته است بمنظور پشتیبانی از دانشجویان و همکاری با آنان ترتیبی اتخاذ شود تا در روزهای تداوم شیوع بیماری کرونا به نحو مقتضی مدارک و مستندات مربوطه از دانشجویان متقاضی وام دریافت شود.


منبع:

1399/07/29
20:14:46
5.0 / 5
1038
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است