نامه به معاون آموزشی وزارت علوم؛

درخواست مجدد دانشجویان دكتری برای تمدید مهلت دفاع رساله

درخواست مجدد دانشجویان دكتری برای تمدید مهلت دفاع رساله

تعدادی از دانشجویان مقطع دكتری دانشگاه های دولتی در نامه ای مجدد به معاون آموزشی وزارت علوم خواهان تمدید مهلت دفاع از رساله دست كم تا آخر آبان ماه شدند.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، تعدادی از دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه های دولتی در نامه ای مجدد به دکتر علی خاکی صدیق معاون آموزشی وزارت علوم با عنایت به ادامه و تشدید انتشار کرونا و تعطیلی دو هفته ای دانشگاه ها خواهان تمدید مهلت دفاع از رساله دست کم تا آخر آبان ماه شدند.
در این نامه آمده است که شیوع و گسترش بیماری کرونا سبب تعلیق الزامی طرح های پژوهشی میدانی شد و همین طور به تعطیلی خوابگاه ها و بازگشت دانشجویان به شهرهای خود از اوایل ترم گذشته انجامید که ادامه انجام رساله را غیر ممکن کرد.
در این نامه تاکید شده با عنایت به تشدید انتشار کرونا و تعطیلی دو هفته ای دانشگاه ها، کار آماده سازی نهایی رساله دانشجویان دشوارتر و زمان موجود تنگ تر شده ازاین رو تمدید مهلت دفاع برای این گروه از دانشجویان دکتری دست کم تا آخر آبان ماه در جهت پشتیبانی از دانشجویان ضروری می باشد.
در این نامه ضمن تشکر از وزارت علوم خاطر نشان شده که تمدید مهلت دفاع از رساله مقطع دکتری در عین حال که هزینه ای برای دانشگاه ها ندارد، کمک شایانی به دانشجویان در حال انجام رساله به حساب می آید و آنان را از اضطراب زاید الوصف نجات می بخشد.
در آخر این نامه، دانشجویان درخواست کرده اند با عنایت به سر آمدن مهلت قبلی طی چند روز آینده، تصمیم به تمدید مهلت به صورت عاجل و فارغ از بوروکراسی معمول اتخاذ شود.
گفتنی است تعدادی از دانشجویان دکتری دانشگاه های دولتی دو هفته پیش هم طی نامه ای به وزارت علوم خواستار تمدید مهلت دفاع شده بودند.


منبع:

1399/07/21
14:28:33
5.0 / 5
1030
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است