در سال جاری؛

اعلام مجوز 5 موسسه اعزام دانشجو به خارج فاقد اعتبار

اعلام مجوز 5 موسسه اعزام دانشجو به خارج فاقد اعتبار

دانشگاه فارسی: كارگروه نظارت بر عملكرد موسسات اعزام دانشجو به خارج، امسال مجوز 5 موسسه را فاقد اعتبار عنوان نمود این موسسات هم اكنون اجازه فعالیت ندارند.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، کارگروه نظارت بر عملکرد موسسات اعزام دانشجو، فهرست موسساتی که تعلیق شده و یا مجوز آنها لغو شده و نمی توانند تمدید کنند را بر طبق آخرین به روز رسانی که در شهریور ۹۹ انجام شده است، اعلام نمود.
کارگروه نظارت بر عملکرد موسسات اعزام دانشجو به خارج در شهریورماه امسال، فهرست موسسات فاقد اعتبار را با تاریخی که این موسسات لغو مجوز شده و یا تعلیق شده اند اعلام کرد، متقاضیان برای اطلاع از فهرست موسسات فاقد اعتبار می توانند به اینجا مراجعه کنند.
کارگروه نظارت بر عملکرد موسسات اعزام دانشجو اخیرا مجوز ۵ موسسه را در سال ۹۹ فاقد اعتبار اعلام نمود که ۳ موسسه مذکور لغو مجوز و ۲ موسسه تعلیق شدند، این موسسات دیگر اجازه فعالیت ندارند.
بدیهی است این قبیل موسسات باتوجه به ضوابط و مقررات، اجازه هیچگونه فعالیت درباب اعزام دانشجو از قبیل مشاوره، عقد قرارداد و... نخواهند داشت.
متقاضیان باید نسبت به اقدامات این موسسات دقت نظر کامل داشته باشند. بعد از تاریخ لغو مجوز درصورت عقد قرارداد جهت پیگیری شکایت احتمالی خویش، لازم است بوسیله مراجع قضایی اقدام نمایند.


منبع:

1399/07/10
19:19:12
5.0 / 5
1233
تگهای خبر: دانشجو , مشاوره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است