واحد تهران دانشگاه خوارزمی به پذیرفته شدگان دكتری خوابگاه نمی دهد

واحد تهران دانشگاه خوارزمی به پذیرفته شدگان دكتری خوابگاه نمی دهد

معاونت آموزشی دانشگاه خوارزمی اعلام نمود: این دانشگاه، امكانات خوابگاه برای دانشجویان دكتری پذیرفته شده در واحد تهران را ندارد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، معاونت آموزشی دانشگاه خوارزمی خطاب به داوطلبان مصاحبه دکترای سال ۱۳۹۹ دانشگاه خوارزمی اعلام نمود: امکانات خوابگاه برای دانشجویان پذیرفته شده در واحد تهران وجود ندارد.
همچنین معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی نکاتی در مورد مصاحبه داوطلبان دکتری سال ۹۹ این دانشگاه بیان کرد که بعضی از این نکات به شرح زیر است:
داوطلبان دکتری سال ۹۹ پیش از مصاحبه لازم است صفحه اینترنتی دانشکده ها را هم مشاهده کنند تا از نکات تکمیلی احتمالی آگاه شوند. زمان برگزاری مصاحبه طبق جدول برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری ۹۹ اعلام شده است ازاین رو عدم حضور در زمانهای اعلام شده به منزله غیبت و انصراف از داوطلبی دانشگاه خوارزمی تلقی می شود. مصاحبه امکان دارد به صورت حضوری و یا غیرحضوری انجام گیرد.
مصاحبه غیرحضوری از راه سامانه مجازی دانشگاه خوارزمی با آدرس r.ac.khu.lms۱انجام خواهد گرفت. متقاضیانی که دارای مصاحبه غیرحضوری هستند لازم است قبل از مصاحبه چگونگی کار با سامانه مجازی دانشگاه خوارزمی را آموزش ببیند.
برای مصاحبه غیرحضوری احتیاج به نرم افزار Connect Adobe است که در این آدرس hƩps: //lms.khu.ac.ir/mod/page/view.php?id=۱۰۲۹۰ موجود است و برای راهنمایی بیشتر در مورد نحوه استفاده از سامانه داوطلبان می توانند از ویدئوهای آموزشی لینک https: //www.aparat.com/v/AKxYQ استفاده کنند.
برای مصاحبه های غیرحضوری، کارشناس هر دانشکده از راه برقراری تماس تلفنی، نام کاربری و کلمه عبور هر داوطلب را برای ورود به فضای مجازی مصاحبه، در اختیار خود وی قرار می دهد.
ساعت تقریبی زمان مصاحبه هر داوطلب (چه حضوری و چه غیرحضوری) از راه کارشناس به هر داوطلب اعلام می شود. تاکید می شود که در صورت عدم حضور بموقع در ساعت و روز تعیین شده، امکان تکرار جلسه مصاحبه وجود نخواهد داشت.
برای مصاحبه های غیرحضوری، به دلیل آن که مصاحبه به صورت صوتی- تصویری است، داشتن دوربین و میکروفن مناسب برای هر متقاضی الزامی است. در صورت عدم وجود دوربین و ارائه تصویر از جانب داوطلب، مصاحبه فاقد اعتبار است.

1399/07/07
23:48:34
5.0 / 5
1086
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است