در آخرین طرح غربالگری دانشجویان؛

40 هزار كارنامه سنجش سلامت جسمانی دانشجویی صادر شد

40 هزار كارنامه سنجش سلامت جسمانی دانشجویی صادر شد

به گزارش دانشگاه فارسی معاون وزیر علوم اظهار داشت: در آخرین طرح غربالگری صورت گرفته توسط مراكز مشاوره تندرستی دانشگاه ها ۴۰ هزار كارنامه سنجش جسمانی صادر گردیده است و این اطلاعات در حال آنالیز تخصصی است.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از سازمان امور دانشجویان مجتبی صدیقی روز چهار شنبه در آیین مجازی افتتاح ۲۷پروژه ورزشی دانشگاه ها اظهار داشت: در همه دانشگاه ها اتاق تندرستی بوجود آمده است و در اکثریت دانشگاه ها هم مرکز مشاوره سلامت دایر شده است تا به دانشجویان در امر ورزش مشاوره تخصصی بدهد.
وی اضافه کرد: از سال ۹۲ تابحال ۱۴۱ پروژه ورزشی زودبازده در همجواری خوابگاه های دانشجویی به بهره برداری رسیده است و در دانشگاه ها ۷۴ اتاق تندرستی و۷۶ مرکز مشاوره تندرستی ایجاد و ۷۲ سالن ورزشی تجهیز شده است.
رئیس سازمان امور دانشجویان با تاکید بر اهمیت سلامتی دانشجویان برای مسؤلان وزارت علوم اظهار داشت: چندین سال است که طرح غربالگری جسمانی دانشجویان انجام می شود تا انواع صدمه های اسکلتی و بدنی آنان مشخص و برای درمان اقدامات لازم سفارش شود.
وی تصریح کرد: در آخرین طرح غربالگری صورت گرفته توسط مراکز مشاوره تندرستی دانشگاه ها ۴۰ هزار کارنامه سنجش جسمانی صادر گردیده است و این اطلاعات در حال آنالیز تخصصی است.


منبع:

1399/06/22
12:51:24
5.0 / 5
1391
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است