فراخوان ثبت نام در جشنواره تحقیقاتی علوم پزشكی رازی

فراخوان ثبت نام در جشنواره تحقیقاتی علوم پزشكی رازی

به گزارش دانشگاه فارسی دبیر هیات اجرایی بیست و ششمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشكی رازی از آغاز ثبت نام در این از شروع مرداد ماه آگاهی داد و اظهار داشت: ثبت نام تا اختتام روز 30 مهر ماه 99 ادامه خواهد یافت.


به گزارش روز یکشنبه گروه دانشگاه و آموزش ایرنا از وبدا، اصغر عبادی فر اظهار داشت: مطابق دوره های گذشته این دوره شامل دو بخش افراد حقیقی و نهادهای حقوقی حوزه علوم پزشکی است. برگزیدگان دسته اول، از بین محققین، محققین جوان و دانشجو و صاحبان پژوهش های برتر و برگزیدگان حقوقی از میان مؤسسات در رابطه با پژوهش شامل دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، دفاتر توسعه تحقیقات بالینی، نشریات علوم پزشکی، کمیته های تحقیقات دانشجویی و مراکز رشد فناوری و همین طور مؤسسات غیردولتی حامی پژوهش معرفی خواهند شد.
رییس مرکز توسعه و هماهنگی تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت اضافه کرد: پژوهشگران می توانند در سه کمیته علوم بالینی و سلامت، کمیته علوم پایه پزشکی و کمیته ابداعات، اختراعات و فناوری در فراخوان جشنواره شرکت نمایند. شرط ثبت نام در گروه محققین دو کمیته اول، دارا بودن شاخص H دوازده و بالاتر و برای گروه محققین جوان و دانشجو H هشت و بالاتر است و مبنای ارزیابی برحسب امتیازات کسب شده در کارنامه پژوهشی افراد است و در کمیته ابداعات، اختراعات و فناوری شرط شاخص H وجود ندارد.
رییس مرکز توسعه و هماهنگی تحقیقات و دبیرهیات اجرایی بیست و ششمین جشنواره رازی با اشاره به گروه پژوهش برتر اظهار داشت: متقاضی این گروه می تواند به طور مستقل با یک مقاله اصیل پژوهشی پراستناد، با شرایط اعلام شده در فراخوان در یکی از دو کمیته علوم بالینی و سلامت یا کمیته علوم پایه پزشکی شرکت نماید. نظر به اپیدمی کووید ۱۹ در سالجاری از میان پژوهش های صورت گرفته مرتبط، یک مقاله اصیل به انتخاب کمیته های داوری و تأیید هیأت اجرایی در هر یک از کمیته های تخصصی، معرفی خواهد شد. بدین سبب برای یک تحقیق خوب و باارزش در جشنواره جایگاه تعریف شده وجود خواهد داشت.
دبیر هیات اجرایی جشنواره همین طور اظهار داشت: ثبت نام داوطلبین در بیست و ششمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی از چهارشنبه یکم مرداد ماه شروع شده است و تا اختتام وقت اداری روز ۳۰ مهرماه ادامه خواهد یافت. پروسه ثبت نام با عضویت در سامانه جشنواره رازی و ارسال آثار بصورت الکترونیکی از آدرسrazi.research.ac.ir و یا razi.hbi.ir انجام می شود.
یادآور می شود، مراسم تجلیل از برگزیدگان در دی ماه سال جاری برگزار می شود.منبع:

1399/05/13
22:19:35
5.0 / 5
1454
تگهای خبر: آموزش , پزشك , پژوهشگر , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است