جشنواره آثار دانشجویی پیام نور در حوزه مبارزه با قاچاق كالا و ارز

جشنواره آثار دانشجویی پیام نور در حوزه مبارزه با قاچاق كالا و ارز

مدیركل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور اعلام نمود: اولین جشنواره پشتیبانی از آثار و تولیدات دانشجویان در حوزه مبارزه با قاچاق كالا و ارز انجام می شود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دانشگاه پیام نور، مجید صفاری نیا اعلام نمود: اولین جشنواره پشتیبانی از آثار و تولیدات دانشجویان در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز به میزبانی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ریاست جمهوری در پاییز سال جاری انجام خواهد شد.
وی افزود: اهداف این جشنواره؛ بهره گیری از ایده های نوین در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، پیوند بین علم و عمل و توسعه پژوهش های علمی- کاربردی در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، افزایش تعامل بین دانشگاه و دانشجویان از یک طرف و ستاد و دستگاه های مرتبط ازطرف دیگر و ترویج فرهنگ مبارزه با قاچاق کالا و ارز در جامعه علمی و پژوهشی کشور است.
مدیرکل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور اشاره کرد: تمامی دانشجویان در تمامی رشته ها و مقاطع تحصیلی و همین طور فارغ التحصیلانی که آثار آنها از اول فروردین ۱۳۹۷ تا ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ منتشر یا دفاع شده می توانند تا ۳۰ مهر ۱۳۹۹ فرم ثبت نام را تکمیل و به آدرس الکترونیکی festival@epe.ir ارسال نمایند.
صفاری نیا اشاره کرد: دانشجویانی که پایان نامه ها، کتب، مقالات، گزارش ها و تحلیل های در دست تهیه دارند، می توانند با ارسال طرح اولیه و یا پروپوزال خود، بعد از تصویب در شورای پژوهش ستاد(مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز) از حمایت های مادی(جوایز ارزنده) و معنوی ازجمله تامین منابع علمی، مشاوره های تخصصی، انتشار آثار و کمک هزینه تولید اثر بهره مند شوند.
وی محورهای این جشنواره را علل، آثار و نتایج قاچاق کالا، رفتار مصرف کنندگان کالاهای خارجی و قاچاق، شیوه ها و شگردهای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، فرصت ها و تهدیدهای قاچاق کالا و ارز، آینده پژوهی و قاچاق کالا و ارز، قبح فعل و مصرف قاچاق کالا و ارز، لطمه شناسی قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مخاطرات زیست محیطی و قاچاق کالا، تکنولوژی های جدید و قاچاق کالا و ارز، دیپلماسی، اقتصاد سیاسی و قاچاق کالا و ارز عنوان نمود.
دانشجویان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تماس دبیرخانه جشنواره دانشجویی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارزبه شماره های ۸۳۸۳۲۸۰۱- ۸۳۸۳۲۸۰۲ -۸۳۸۳۲۸۰۳ تماس بگیرند.

1399/04/21
21:57:47
5.0 / 5
2087
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است