اعطای فرصت مطالعاتی به دانشجویان دكتری در حوزه علوم شناختی

اعطای فرصت مطالعاتی به دانشجویان دكتری در حوزه علوم شناختی

دانشگاه فارسی: ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی بمنظور ارتقای دانش علوم شناختی و ترغیب پژوهشگران و متخصصان برای فعالیت در حوزه های علوم شناختی به دانشجویان دكتری تخصصی و دستیاران پزشكی فرصت مطالعاتی در حوزه های علوم شناختی اعطا می كند.


معاونت فرهنگی - دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز دوشنبه در گزارشی اعلام نمود: نهمین فراخوان اعطای فرصت های مطالعاتی از اول تیرماه سال جاری شروع می شود. اعطای فرصت مطالعاتی تحت حمایت ستاد توسعه علوم شناختی به دانشجویانی تعلق می گیرد که طرح مصوب آنها درحوزه های در رابطه با اولویت های آموزشی و پژوهشی علوم و فناوری های شناختی این ستاد باشد.
براساس این گزارش، علاقه مندان می توانند بعد از مطالعه بخشنامه فرصت های مطالعاتی دانشجویان، با مراجعه به کارتابل شخصی خود در روی سایت ستاد علوم شناختی و انتخاب فرصت مطالعاتی دانشجویان، فرم طرح مقدماتی فرصت مطالعاتی را تکمیل و حداکثر تا اول مرداد ماه امسال در کارتابل شخصی خود به همراه سایر مدارک بارگذاری کنند. زمان ثبت نام در فراخوان قابل تمدید نخواهد بود.
حمایت مالی این ستاد، فقط قسمتی از هزینه های سفر و اقامت دانشجویان را مطابق با مقررات داخلی آن تامین خواهدنمود.
در این فراخوان آمده است: داوطلبان به استفاده از این فرصت مطالعاتی می بایست در فرم مربوط، برنامه کاری (گانت چارت) دانشجو در دانشگاه مقصد را به مدت ۶ ماه عرضه کرده و ضرورت حضور در کشور مقصد (دانشگاه خارجی) بیان شود. حداکثر سن متقاضیان استفاده از این فرصت نباید بیش از ۳۵ سال باشد. در صورت تایید طرح مقدماتی دانشجو، فرصتی چند ماهه در اختیار دانشجویان برای ارائه مدارک تکمیلی مرحله دوم بر طبق بخشنامه قرار خواهد گرفت.
همچنین فرم تکمیل شده درخواست، رزومه علمی استاد راهنما، تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی، تصویر آخرین مدرک تحصیلی، گواهی اشتغال به تحصیل، سفارش نامه استاد راهنمای اول و دوم دوره دکتری یا دستیاری پزشکی، سفارش نامه مدیر گروه محل تحصیل، حکم تصویب موضوع پایان نامه دانشجو (مبنی بر حضور استاد راهنما یا مشاور خارجی در تیم راهنمایی) و مدرک زبان معتبر شامل آیلتس با نمره بالاتر از ۶.۵، تافل با نمره بالاتر از ۸۰، مدارک مورد تایید وزارتخانه های علوم و بهداشت MSRT، MHLE با نمره بالاتر از ۷۵ از مدارک لازم برای ثبت نام در مرحله اول است.
بر اساس اعلام ستاد علوم شناختی، متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به سایت ستاد و مطالعه بخشنامه اعطای فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی، اطلاعات لازم را کسب کنند.منبع:

1399/03/31
15:26:06
5.0 / 5
2172
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است