طهرانچی:

طراحی یك اپلیكیشن خاص برای دانشجویان

طراحی یك اپلیكیشن خاص برای دانشجویان

به گزارش دانشگاه فارسی رئیس دانشگاه آزاد از كوشش برای طراحی یك اپلیكیشن ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اطلاع داد و اظهار داشت: در این اپلیكیشن خدمات آموزشی، فرهنگی و... عرضه می شود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دانشگاه آزاد، جلسه امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و یکی از بانک های دولتی در جهت گسترش همکاری دوجانبه و عرضه انواع خدمات بانکی و پرداخت تسهیلات اعتباری به اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید.
طهرانچی در ابتدای جلسه با تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع)، اظهار داشت: امروز نگاه موسساتی که بعنوان بنگاه های بزرگ و مجموعه های گسترده در حال عرضه خدمت مردم هستند، از نگاه خدمت دهنده و خدمت گیرنده به نگاه متقابل تبدیل و مفهوم پول و نقدینگی پیچیده تر از گذشته شده و مدلهای جدیدی از آن در حال شکل گیری است. ‏
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر مشارکت موسسات اجتماعی با یکدیگر در همکاریهای نوین، تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی بعنوان بزرگ ترین دانشگاه اجتماعی جهان، با دارا بودن ۶ میلیون فارغ التحصیل، یک میلیون و ۱۰۰ هزار دانشجوی در حال تحصیل، بیشتر از ۲۴ هزار عضو هیات علمی تمام وقت، ۳۴ هزار کارمند، بیشتر از ۴۰۰ واحد و مرکز دانشگاهی و ۷۰۰ مدرسه سما، بزرگ ترین شبکه حقیقی نسل جوان و نخبگان کشور را در اختیار دارد. این دانشگاه برای آشنا کردن نسل جوان با مفاهیم تجارت، سرمایه گذاری و... به دنبال این است که در حوزه خدمات مالی، یک مجموعه توانمند و بزرگ را در کنار خود داشته باشد.
عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه ۴۰ درصد آموزش عالی کشور را دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل می دهد، تصریح کرد: سالانه حدود نیم میلیون جوان وارد دانشگاه آزاد اسلامی می شوند که بیشتر از ۸۵ درصد آنها شهریه پرداز هستند و می توان اظهار داشت که دانشگاه آزاد اسلامی نخستین محل آشنایی آنها با خدمات و کنش های مالی بر محور پرداخت شهریه است که این مجموعه به خودی خود بسیار پرارزش است. علاوه بر آن، خیلی از دانشجویان این دانشگاه در رشته های مالی و حسابداری تحصیل می کنند و از این حیث هم به صورت تخصصی با مفاهیم مالی و بانکداری آشنا می شوند.
طهرانچی اظهار داشت: تلاش ما این است مدل هایی را طراحی نماییم که تحصیل دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی تسهیل و هموار شود و مدلهای حمایتی برای دانشجویان ایجاد نماییم. ازاین رو، دانشگاه آزاد اسلامی با مشارکت بخش های مختلف تلاش دارد تا تمامی خدمات مربوط به امور آموزشی، فرهنگی، دانشجویی و مالی دانشجویان را در چارچوب یک اپلیکیشن اختصاصی عرضه کند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه با اشاره به برگزاری کلاس های آموزشی این دانشگاه به صورت مجازی در روزهای شیوع کرونا، تصریح کرد: کلاس های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در بازه زمانی ۱۶ فروردین تا ۱۶ خرداد به صورت مجازی و برخط برگزار و در این زمان بیشتر از یک میلیون و ۷۰۰ هزار کلاس آنلاین به صورت متمرکز تشکیل شد. بیشتر از ۱۷ میلیون حضور دانشجویان در مدت دو ماه در کلاس های مجازی دانشگاه آزاد اسلامی به ثبت رسید.
عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی که عنوان بزرگ ترین دانشگاه حضوری جهان را از آن خود کرده است، در روزهای شیوع کرونا و برگزاری مجازی کلاس های آموزشی توانست رکورد حضور ۷۰۰ هزار دانشجو در بستر کلاس های آموزش مجازی و به صورت متمرکز را از آن خود کند.
عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه در فضای مجازی، سازمان ها و نهادهایی موفق و سر پا خواهند بود که تغییرات را درک کرده و به هنگام آنها را اعمال کنند، اظهار داشت: برنامه ریزی در حوزه فضای مجازی یکی از اولویت های جدی دانشگاه آزاد اسلامی است.
طهرانچی در انتها تصریح کرد: با عنایت به وجود نیروی انسانی خلاق و شبکه گسترده حقیقی و مجازی دانشگاه آزاد اسلامی، این تفاهم نامه همکاری می تواند فراتر از کنش های مالی برای مردم، دانشجویان و دانش آموزان دانشگاه آزاد اسلامی مفید و موثر باشد.


منبع:

1399/03/30
21:25:14
5.0 / 5
2159
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است