در دانشگاه تربیت مدرس؛

تست كرونای دانشجویان خوابگاهی منفی شد

تست كرونای دانشجویان خوابگاهی منفی شد

به گزارش دانشگاه فارسی معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به استقرار بعضی از دانشجویان در خوابگاه و منفی شدن تست كرونای آنها اظهار داشت: اگر شرایط همچنان مساعد باشد، امتحانات به صورت حضوری برگزار می گردد.محمدرضا کلباسی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به استقرار بعضی از دانشجویان این دانشگاه در خوابگاه ها به منظور گذراندن دروس عملی اظهار نمود: قبل از ورود دانشجویان به دانشگاه از آنها تست سرولوژی کرونا (آزمایش خون) گرفته شد که خوشبختانه تست همگی آنها منفی اعلام گردید.
معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به اینکه زمان خروج این دانشجویان یک مرتبه دیگر از آنها تست گرفته خواهد شد، اضافه کرد: اگر این دوره را با موفقیت پشت سر بگذاریم، شرایط ما برای برگزاری امتحانات آخر ترم به صورت حضوری بد نیست. اما اگر درصدی از آلودگی میان دانشجویان مشاهده شود، امتحانات را به صورت مجازی برگزار خواهیم کرد.
وی با اشاره به اینکه به علت برگزاری کلاس های عملی، حدودا ۳ هفته ترم را جلو انداختیم، اظهار داشت: احیانا امتحانات آخر ترم از ۲۰ تیرماه شروع خواهد شد.
کلباسی اضافه کرد: با عنایت به این که برگزاری کلاس های عملی فشرده برای دانشجویان ۲-۳ هفته به طول می انجامد، ازاین رو معلوم نیست که شروع ترم جدید و همچنین پذیرش دانشجویان جدیدالورود ما چه زمانی است.

1399/03/22
13:47:11
5.0 / 5
2055
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است