از سوی معاونت دانشجویی؛

دستورالعمل میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد به محل سكونت ابلاغ گردید

دستورالعمل میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد به محل سكونت ابلاغ گردید

به گزارش دانشگاه فارسی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل میهمانی دانشجویان به محل سكونت خانواده جهت جلوگیری از شیوع بیماری كرونا را ابلاغ نمود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم کلانتری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی «دستورالعمل میهمانی دانشجویان به محل سکونت خانواده جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا» را به رؤسای استان ها، واحدها، مراکز آموزشی و معاونت آموزش های عمومی و مهارتی (سما) ابلاغ نمود.
در این دستورالعمل آمده است: با عنایت به شرایط خاص پیش آمده در کشور به واسطه شیوع بیماری کرونا و به منظور رضایت خاطر دانشجویان و ایجاد آرامش و رفع دغدغه های خانواده ها و پیشگیری از ترددهای بی مورد و خطرات ناشی از آن و همینطور یشگیری از سرایت ویروس کرونا، تسهیلاتی برای مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در نظر گرفته شده است.
براساس این دستورالعمل؛ به منظور کاهش تردد دانشجویان بین محل سکونت و تحصیل و تاثیر آن در مهار بیماری کرونا، یک نیمسال مهمانی دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی به شهر محل سکونت با عنایت به شرایط دارا بودن شرایط عمومی مندرج در شیوه نامه نقل و انتقال دانشجویی، دایر بودن رشته/گرایش دانشجو در واحد دانشگاهی مقصد، تأیید عدم مغایرت محل سکونت با واحد مقصد انتخابی دانشجو و موافقت واحد دانشگاهی مبدأ و مقصد امکانپذیر است.
واحدهای دانشگاهی مبدأ و مقصد موظفند برپایه مدارک بارگذاری شده در سامانه درخواست دانشجو را بررسی و در صورت احراز صحت مدارک (تطابق مدارک محل سکونت با واحد مقصد انتخابی دانشجو) در اسرع وقت نسبت به اعلام نظر و تکمیل فرایند درخواست دانشجو در سامانه منادا اقدام نمایند.
واحدهای دانشگاهی مقصد موظفند حداکثر ظرف یک ماه بعد از ثبت نام، نسبت به واریز شهریه ثابت و هزینه جبرانی اخذشده از دانشجویان میهمان به حساب واحد دانشگاهی مبدأ اقدام نمایند.
براساس بندهای این دستورالعمل؛ مدارک و مستندات لازم برای ثبت میهمانی، مدارک محل سکونت شامل سند منزل یا اجاره نامه معتبر و تصویر تمامی صفحات شناسنامه دانشجو است.
در این دستورالعمل تاکید شده است که میهمانی دانشجویان دوره های دکتری تخصصی و خودگردان به سایر واحدهای دانشگاهی هم امکانپذیر است.

1399/03/20
14:51:01
5.0 / 5
2195
تگهای خبر: آموزش , تحصیل , ثبت نام , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است