برای حضور در شهر محل سكونت؛

سامانه انتخاب محل امتحانات دانشجویان دانشگاه آزاد فعال شد

سامانه انتخاب محل امتحانات دانشجویان دانشگاه آزاد فعال شد

به گزارش دانشگاه فارسی دانشجویان با ثبت نام در سامانه انتخاب محل امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه امتحانی واحد شهر محل سكونت خود حضور می یابند.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، سامانه انتخاب محل امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی به منظور ارج نهادن به دانشجویان و حفظ سلامتی آنها و پیشگیری از تردد در شرایط فعلی، فعال شد.
دانشجویانی که محل تحصیل آنها در دانشگاه آزاد اسلامی با شهر محل سکونت یکسان نیست، می توانند با ثبت نام در سامانه انتخاب محل امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس http: //azmoon۹۹.iau.ac.ir در شهر محل سکونت خود امتحان دهند.
این سامانه به دنبال تاکید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مبنی ضرورت حفظ سلامت دانشجویان و رعایت پروتکل های بهداشتی و برپایه بخشنامه اجرای طرح تعاون آزمون، فعال شده و در دسترس دانشجویان این دانشگاه قرار گرفت.
براساس بخشنامه اجرای طرح تعاون آزمون، مقرر شده شرایطی فراهم گردد تا رجوع دانشجویان به واحدهای دانشگاهی محل سکونت خود امکان پذیر شود.
در این روش دانشجویان غیربومی مجبور به حضور در واحد دانشگاهی محل تحصیل خود نیستند و می توانند برای حضور در جلسات امتحانات، به واحد محل زندگی خود رجوع کنند.
گفتنی است راهنمای تصویری سامانه امتحانات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس http: //azmoon۹۹.iau.ac.ir/fa/page/۴ در دسترس دانشجویان است.

1399/03/19
23:29:09
5.0 / 5
2120
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است