زمان برگزاری دومین آزمون مسابقه كتابخوانی دانشجویی اعلام گردید

زمان برگزاری دومین آزمون مسابقه كتابخوانی دانشجویی اعلام گردید

به گزارش دانشگاه فارسی معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، زمان برگزاری دومین آزمون از مجموعه مسابقات كتابخوانی هشت بهشت ویژه دانشجویان دانشگاه های تهران و البرز را اعلام نمود.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران ۳۰ خرداد را بعنوان زمان برگزاری دومین آزمون از مجموعه مسابقات کتابخوانی هشت بهشت ویژه دانشجویان دانشگاه های تهران و البرز اعلام نمود.
در دومین دوره این مسابقه ویژه خرداد ماه کتاب «جوان و انتخاب بزرگ» جهت مطالعه دانشجویان انتخاب و معرفی شده است، دانشجویان همه رشته های دانشگاه های تهران و البرز می توانند برای ثبت نام و شرکت در آزمون آنلاین به سایت bookrc.ir رجوع کنند.
در قالب این طرح هر ماه یک کتاب و یک مسابقه برگزار و هر مسابقه ۲۴ برگزیده دارد. بعد از برگزاری ۸ دوره از این مسابقه طی یکسال جایزه ویژه ۸ بهشت به ۸ برگزیده ای تعلق می گیرد که طی این مدت (۸ دوره مسابقه) بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند.
مجموعه مسابقات کتابخوانی دانشجویان در چارچوب طرح «۸ بهشت» با هدف ترویج و گسترش فرهنگ کتابخوانی در اولین سال برگزاری برای دانشگاه های تهران و البرز و در سال دوم برای دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور برگزار می گردد.
این طرح به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران و همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می گردد.

1399/03/18
14:03:54
5.0 / 5
2001
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است