معاون فرهنگی دانشگاه آزاد تاكید كرد؛

استفاده حداكثری از فضای مجازی برای عرضه خدمات مطلوب به دانشجویان

استفاده حداكثری از فضای مجازی برای عرضه خدمات مطلوب به دانشجویان

به گزارش دانشگاه فارسی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بر استفاده حداكثری از فضای مجازی به منظور عرضه خدمات مطلوب به دانشجویان تاكید كرد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، ابراهیم كلانتری با اشاره به برگزاری جلسه دیدار نوروزی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار نمود: در این نشست مدیران كل حوزه های فرهنگی، دانشجویی، ورزش و تشكل های دانشجویی حضور داشتند و گزارشی از اقدامات ورزشی، دانشجویی، فرهنگی و تشكل های اسلامی سیاسی دانشجویان پارسال و به خصوص بعد از شیوع كرونا در این نشست عرضه شد.
وی با اشاره به اینكه بعد از شیوع كرونا تمام حوزه های معاونت فرهنگی و دانشجویی به صورت شبانه روزی و در فضای مجازی برای عرضه خدمت به دانشجویان در حال فعالیت بوده اند، اظهار داشت: در این نشست مقرر شد تا فعالیت ها و برنامه های جدیدی به منظور عرضه خدمات مطلوب تر و با كیفیت بالا به دانشجویان در فضای مجازی عرضه شود.
كلانتری تصریح كرد: در این نشست بر استفاده حداكثری از فضای مجازی تاكید شد، چون كه در شرایط خاص حاكم در كشور به دلیل شیوع كرونا لازم و ضروریست تا با استفاده از فضای مجازی ارتباط بین واحدها، ستاد، معاونت ها و مدیران كل و دانشجویان در فضای مجازی صورت گیرد.
وی اضافه كرد: فعالیتهای انجام شده در فضای مجازی توسط اداره كل های دانشجویی، فرهنگی، ورزش و تشكل ها بزودی انعكاس داده خواهد شد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در انتها تصریح كرد: همینطور در این نشست برنامه های معاونت فرهنگی و دانشجویی در سال جدید عرضه و مقرر شد كه اقدامات لازم جهت استفاده دانشجویان از فضای مجازی صورت گیرد.

1399/01/22
13:30:15
5.0 / 5
2667
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است