در بحبوحه شیوع كرونا؛

ژاپن مراسم فارغ التحصیلی آنلاین را با كمك رباتها برگزار كرد

ژاپن مراسم فارغ التحصیلی آنلاین را با كمك رباتها برگزار كرد

به گزارش دانشگاه فارسی با عنایت به شیوع كرونا ربات ها به دانشجویان ژاپنی كمك كردند تا به صورت مجازی در مراسم فارغ التحصیلی خود شركت نمایند. این اولین مراسم فارغ التحصیلی آنلاین در جهان به حساب می آید.


به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از دیلی میل، كالج های سراسر جهان به علت شیوع كرونا به اجبار تعطیل شده اند. اما گروهی از دانشجویان در ژاپن اجازه نمی دهند این پاندمیك مراسم فارغ التحصیلی آنها را خراب كند.
دانشجویان رشته«شكوفایی كسب وكار»(Business Breakthrough) در دانشگاه توكیو با استفاده از ربات های Newme توانستند به صورت مجازی در مراسم فارغ التحصیلی خود حاضر شوند و مدرك خویش را دریافت نمایند.
این ربات ها شنل و كلاه فارغ التحصیلی داشتند و به جای سر آنها تبلت هایی قرار داشت كه صورت دانشجویان با كمك اپلیكیشن ویدئو چت زوم روی آن نمایش داده می شد. همینطور دانشجویان می توانستند از راه دور ربات را كنترل كنند.
این اولین مراسم فارغ التحصیلی آنلاین در جهان به حساب می آید كه طی آن ۴ دانشجو به صورت مجازی روی سن هتل گرند پلاس توكیو حاضر شدند. رباتNewme به جای صورت یك تبلت دارد و با كمك ۴ چرخ می تواند به اطراف حركت نماید.


1399/01/20
22:58:26
5.0 / 5
2785
تگهای خبر: تحصیل , چت , دانشجو , دانشجویان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است