رئیس صندوق رفاه :

نحوه محاسبه اجاره بهای خوابگاه در روزهای تعطیلات

نحوه محاسبه اجاره بهای خوابگاه در روزهای تعطیلات

به گزارش دانشگاه فارسی رئیس صندوق رفاه دانشجویان در بخشنامه ای به دانشگاه ها اعلام نمود: دانشجویان به نسبت مدت زمان حضور در خوابگاه اجاره بها پرداخت می كنند و روزهایی كه خوابگاه تعطیل بوده، ملزم به پرداخت نیستند.ناصر مطیعی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به شیوع كرونا از تدوین بخشنامه ای در جهت پشتیبانی از دانشجویان اطلاع داد و اظهار داشت: این بخشنامه در حال تهیه است كه برپایه آن سر رسید اقساط وام های دانشجویی اسفند و فروردین دانش آموختگان ۳ ماه تمدید می شود.
وی افزود: برخی دانشجویان و برخی دانشگاه ها درباره اجاره بهای خوابگاه ها در روزهای تعطیلی دانشگاه ها هم سوال داشتند كه بخشنامه ای در این مورد به دانشگاه ها ابلاغ كرده ایم.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تصریح كرد: برپایه این بخشنامه دانشجویان به نسبت مدت زمان حضور در خوابگاه اجاره بها پرداخت خواهند كرد و روزهایی كه دانشگاه و خوابگاه تعطیل بوده است ملزم به پرداخت اجاره بهایی نیستند.
وی همینطور از تمدید باردیگر مهلت ثبت درخواست وام های دانشجویی خبرداد و اظهار داشت: مهلت ثبت درخواست وام های دانشجویی تا آخر فروردین ماه تمدید شده بود كه برای رفاه حال دانشجویانی كه فرصت نكرده بودند ثبت نام و مشخصات خویش را ارسال كنند، تا ۱۵ اردیبهشت تمدید گردید.

1399/01/05
23:54:09
5.0 / 5
2936
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است