عضو كمیته علمی بیماری كرونا اعلام كرد:

شرح وظایف تیم علمی كرونا

شرح وظایف تیم علمی كرونا

به گزارش دانشگاه فارسی عضو كمیته علمی كرونا در تهران اظهار داشت: تیم علمی كرونا در جهت تهیه نحوه غربالگری بیمار از حیث علمی- تحقیقاتی و عرضه راهكارهای جدید فعالیت می كند.دكتر مصطفی قانعی دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تیمی كه قبل از در مورد موضوعات شیمیایی فعالیت می كرد حالا در مورد بیماری كرونا مباحث علمی از هر حیث را عرضه می كند.
وی با اشاره به اینكه این تیم متشكل از متخصصان ویروس شناس، فوق تخصص ریه، متخصصان دارویی و... تشكیل شده است، بیان نمود: ما در این تیم هر هفته جلسه ای در مورد بیماری كرونا برگزار و نتایج را هر هفته اعلام می نماییم.
قانعی اضافه كرد: این تیم روی بیماری كرونا تحقیقات خویش را شروع كرده اند و هر چه نتیجه می گیرند را طی جلسات اعلام و مورد بررسی قرار می دهند؛ این نتایج بزودی از سایت های علمی منتشر خواهد شد.
عضو كمیته علمی بیماری كرونا در تهران اظهار داشت: در این تیم دیاگرام (فلوچارت ) یا نحوه غربالگری بیماران مبتلا به كرونا هر هفته تهیه می شود تا اقدامات مربوط كرونا در جهت درمان به درستی صورت گیرد.
وی در مورد روش هایی كه در این دیاگرام عرضه می شود، اظهار داشت: نحوه برخورد با بیمار در مورد منفی بودن تست، مثبت بودن تست، بیمار كجا برود، چه اقدامی شود، جلوگیری از مبتلا شدن به ویروس، درمان ها و... در این فلوچارت عرضه می شود.
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری اظهار داشت: اطلاعات را به وزارت بهداشت عرضه می نماییم.
عضو كمیته علمی بیماری كرونا در تهران عنوان كرد: نتایج تحقیقات هر یك از اعضای این كمیته در جلسه هفتگی عرضه و در نهایت نتیجه گیری كلی می شود.

1398/12/13
13:50:52
5.0 / 5
3393
تگهای خبر: سایت , علمی , فناوری , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است