معاون دانشگاه شهیدبهشتی:

مجوز خروج 310 دانشجوی خارجی صادر شد

مجوز خروج 310 دانشجوی خارجی صادر شد

به گزارش دانشگاه فارسی معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به اینكه ۵ هزار و ۳۰۰ دانشجو خوابگاه ها را تخلیه كرده اند، اظهار داشت: مجوز خروج ۳۱۰ دانشجوی خارجی این دانشگاه از ایران صادر شد.صمد حاج جباری در گفتگو با خبرنگار مهر، با تاكید بر اینكه تابحال هیچ یك از دانشجویان این دانشگاه علایم شبه كرونا نداشته است، اظهار نمود: امروز حداكثر زمانی بود كه دانشجویان باید خوابگاه ها را تخلیه می كردند.
معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به اینكه دانشگاه ۵ هزار و ۳۰۰ دانشجوی خوابگاهی در نیمسال اول دارد، اضافه كرد: تمامی این افراد به غیر از ۳-۴ نفر خوابگاه ها را تخلیه كرده اند.
حاج جباری همینطور از فعال بودن بخش های اداری دانشگاه و سازمان مركزی اطلاع داد و اظهار داشت: سازمان مركزی دانشگاه همچنان در حال خدمات رسانی به دانشجویان شامل دانشجویان خارجی است.
وی درباره وضعیت دانشجویان خارجی این دانشگاه توضیح داد و اضافه كرد: دانشگاه شهید بهشتی ۳۵۰ دانشجوی خارجی و زبان آموز دارد كه با عنایت به تعطیلات نسبتا طولانی، برای اكثریت آنها مجوز خروج صادر گردیده است كه البته خروج این افراد همه ساله انجام می شود ولی در شرایط كنونی كمی زودتر این اتفاق رخ داد.
معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی از فعال بودن دفتر كنسولی دانشگاه برای دادن مجوز خروج به دانشجویان خارجی اطلاع داد و تصریح كرد: البته حدود ۴۰ نفر از دانشجویان آفریقایی همچنان در خوابگاه ها هستند كه باید فكری برای اسكان این افراد كنیم؛ منتها فكر می نماییم در ایام آینده برخی از این ۴۰ نفر برای خروج از كشور به دفتر كنسولی دانشگاه درخواست دهند.
حاج جباری با بیان این مطلب كه در طول این هفته ضدعفونی و گندزدایی در خوابگاه و فضای عمومی دانشگاه انجام شده است، اظهار داشت: تیم بهداشتی آماده است تا از امروز ضدعفونی داخل خوابگاه ها را امروز آغاز كنند.

1398/12/11
21:12:19
5.0 / 5
3264
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است