تمهیدات دانشگاه شهیدبهشتی؛

توزیع ژل بهداشتی بین دانشجویان

توزیع ژل بهداشتی بین دانشجویان

به گزارش دانشگاه فارسی معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی تمهیدات پیشبینی شده برای مقابله با هرگونه احتمال انتقال ویروس كرونا در این دانشگاه را شرح داد.صمدحاج جباری در گفتگو با خبرنگار مهر، از تشكیل ستاد هماهنگی اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با ویروس كرونا به ریاست رئیس دانشگاه شهید بهشتی اطلاع داد و اظهار نمود: بامداد امروز اولین جلسه این ستاد تشكیل و تصمیمات لازم درباره اقدامات بهداشتی و درمانی برای مبارزه با هرگونه احتمال انتقال ویروس كرونا اتخاذ شد.
معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی از توزیع بروشور آموزشی در هزار و ۵۰۰ اتاق خوابگاهی از هفته گذشته تابحال اطلاع داد و اظهار داشت: در این بروشورها بر رعایت بهداشتی فردی و محیطی تاكید شده و اطلاعاتی از ویروس كرونا و راه های جلوگیری از آن ذكر شده است.
حاج جباری با اشاره به اینكه دانشجویان نگرانی هایی در ارتباط با این ویروس و انتقال آن دارند، تصریح كرد: در همین راستا مقرر شده است، ژل ضدعفونی در دانشكده ها و خوابگاه ها توزیع شود؛ همینطور هر روز اتوبوس های حمل و نقل دانشجویان ضدعفونی خواهند شد.
وی با اشاره به اینكه به منظور پیشگیری از شایعات تمامی اطلاعیه ها در ارتباط با این مورد در كانال رسمی دانشگاه شهید بهشتی اعلام خواهد شد، اظهار نمود: به آن دسته از دانشجویانی كه ساكن قم هستند، اعلام شده كه حتی الامكان برای حفظ سلامتی خود و سایر دانشجویان تا آخر سال، رفت و آمدهای خویش را محدود و از سفرهای غیرضرور هم اجتناب كنند.
معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی همینطور از تشدید نظارت های بهداشتی در رستورانهای دانشگاه اطلاع داد و اظهار داشت: از آنجایی كه روزانه حدود ۶ هزار غذا برای دانشجویان این دانشگاه پخت می شود، رعایت بهداشت در مرحله آماده سازی و پخت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

1398/12/03
14:32:17
5.0 / 5
3525
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است