با حضور معاون اول رئیس جمهور؛

جشنواره دانشجویان نمونه ۳ اسفند

جشنواره دانشجویان نمونه ۳ اسفند

به گزارش دانشگاه فارسی مدیركل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان جزئیات برگزاری بیست و هشتمین جشنواره دانشجویان نمونه در سوم اسفندماه را شرح داد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از سازمان امور دانشجویان، جاماسب نوذری اظهار داشت: بیست و هشتمین جشنواره دانشجویان نمونه كشوری سوم اسفندماه ۱۳۹۸ در نهاد ریاست جمهوری باحضور معاون اول رئیس جمهور برگزار می گردد.
وی اضافه كرد: در این جشنواره، از ۳۰ دانشجو نمونه معرفی شده وزارت علوم تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی و همینطور از دانشجویان منتخب علمی كه توسط دانشگاه آزاد اسلامی معرفی شده اند تقدیر خواهد شد.
مدیركل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان در مورد عرضه تسهیلات به دانشجویان نمونه در این دوره اضافه كرد: تسهیلاتی در آیین نامه دانشجویان نمونه برای منتخبین جشنواره پیشبینی شده است كه می توان به امتیاز لحاظ شده برای مصاحبه جذب اعضای هیات علمی اشاره نمود. این برگزیدگان در مقاطع پایین تر می توانند بدون آزمون به مقاطع بالاتر راه یابند.
همچنین جوایز نقدی برای این دانشجویان در نظر گرفته شده است كه در جلسه شورایعالی سیاستگذاری برای مقاطع مختلف كارشناسی، كارشناسی ارشد و دكتری جایزه تعیین شده كه بزودی مشخص می شود.
نوذری اظهار داشت: با عنایت به اجرایی شدن آئین نامه جدید جشنواره دانشجوی نمونه كه با تاكید بر برخی شاخص ها همراه بوده است كه سبب شده تعداد منتخبین كاهش پیدا كند. برای اولین بار بخش امتیازات فناورانه و جهت گیری به سمت دانشجویان كارآفرین مطابق با آئین نامه جدید در جشنواره لحاظ می شود.

1398/11/29
15:09:07
5.0 / 5
3589
تگهای خبر: آموزش , پزشك , جشنواره , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است