به مدت ۲ هفته؛

مهلت ثبت نام در مراسم ازدواج دانشجویی تمدید گردید

مهلت ثبت نام در مراسم ازدواج دانشجویی تمدید گردید

به گزارش دانشگاه فارسی رئیس ستاد ازدواج دانشجویی از تمدید دو هفته ای مهلت نام نویسی جهت شركت در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی اطلاع داد.به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، حجت الاسلام محمدمهدی صالحی، با بیان این خبر اضافه كرد: مهلت نام نویسی در این دوره مراسم ازدواج دانشجویی تابحال دو بار تمدید شده اما با عنایت به آخر امتحانات و درخواست های مختلف دانشگاه ها باردیگر تا نیمه بهمن ماه تمدید می شود.
وی با اشاره به اینكه تابحال ۱۷هزار زوج جهت شركت در مراسم نام نویسی كرده اند، خاطرنشان كرد: در این میان دانشگاه های استان تهران، اصفهان، خراسان رضوی و یزد به ترتیب بیشترین آمار ثبت نام را دارند.
رییس ستاد ازدواج دانشجویی با اشاره به تراكم كاروان های بهمن ماه به دانشجویان مزدوج سفارش كرد هر چه سریعتر نسبت به انتخاب كاروان و تاریخ اعزام خود از راه سایت اقدام نمایند.
حجت الاسلام صالحی همینطور با اشاره به اینكه ورود كاروان های دانشجویان به مشهدمقدس از دهم دیماه شروع شده و تا آخر اسفند ماه ادامه دارد، اضافه كرد: زوج های دانشجو در مدت دو شب و سه روز اقامت مجانی در مشهدمقدس از برنامه های متنوع فرهنگی آموزشی بهره مند می گردند.
وی خاطرنشان كرد: زوج هایی كه یكی از آنها در زمان تحصیل در دانشگاه ازدواج كرده و زمان عقدشان از اول فروردین ماه ۹۷ تا آخر آذرماه۹۸ باشد امكان ثبت نام در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی را دارند.
رییس ستاد ازدواج دانشجویی افزود: زوج هایی كه در دوره بیست و دوم ثبت نام كرده و تایید شده اند اما امكان حضور نداشته اند می توانند در این دوره شركت نمایند. جاماندگان بیست و یكمین دوره ازدواج دانشجویی هم می توانند درخواست خویش را به صورت كتبی(از طریق نهادرهبری دانشگاه) به ستاد ازدواج دانشجویی ارسال نمایند.

1398/11/02
23:07:24
5.0 / 5
4087
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است