رئیس صندوق رفاه :

بودجه تعمیر و تجهیز خوابگاه ها پاسخگوی نیاز دانشگاهها نیست

بودجه تعمیر و تجهیز خوابگاه ها پاسخگوی نیاز دانشگاهها نیست

به گزارش دانشگاه فارسی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار داشت: علی رقم كمك صندوق در زمینه تعمیر و تجهیز خوابگاه ها، بودجه كلی كه به آن اختصاص داده می شود پاسخگوی مشكلات دانشگاه ها دراین زمینه نیست.ناصر مطیعی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بودجه تعمیر و تجهیز خوابگاه های دانشجویی اظهار داشت: بودجه تعمیر و تجهیز خوابگاه ها به همراه بودجه تعمیر و تجهیز بقیه ساختمان ها در بودجه دانشگاه ها پیش بینی شده و در طول سال به دانشگاه ها اختصاص داده می شود.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان افزود: صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم فقط در هر سال تابستان اعتباری را ویژه تعمیر و تجهیز خوابگاهها اختصاص می دهد و اصل بودجه در بودجه تعمیر و تجهیز قرار دارد كه میزان آن بودجه پاسخگوی نیاز دانشگاه نیست علی رقم كمك صندوق دانشگاه ها همچنان دراین زمینه مشكل دارند.
به گزارش دانشگاه فارسی به نقل از مهر، بتازگی برخی دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به وضعیت نامناسب خوابگاه های سطح شهر این دانشگاه دست به تجمع زدند.
دبیر صنفی خوابگاه های سطح شهر دانشگاه تهران در گفتگویی كه در همین رابطه با مهر داشت به ساختمان های فرسوده و بدون امكانات این خوابگاه ها اشاره نمود و اظهار داشت: در اتاق ها حتی تخت و موكت سالم وجود ندارد و هر لحظه امكان ریزش سقف وجود دارد.
همچنین معاون دانشجویی دانشگاه تهران نیز در واكنش به اعتراض دانشجویان نسبت به وضعیت نامناسب خوابگاه های سطح شهر این دانشگاه اظهار داشت: به دانشجویان حق می دهیم، بودجه و محدودیت های مالی دستمان را بسته است.


منبع:

1398/10/18
19:01:37
5.0 / 5
3769
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
دانشگاه فارسی

دانشگاه فارسی

آموزش از راه دور

unifarsi.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دانشگاه فارسی محفوظ است